Jak mieszkają Edyta i Cezary Pazurowie? Zobacz, jak urządzili się na Wilanowie

2023-08-30 14:32

Jak mieszkają Edyta i Cezary Pazurowie? Edyta i Cezary Pazurowie razem z trójką swoich pociech mają przestronny dom na Wilanowie. Aby zobaczyć, jak się w nim urządzili, wystarczy zajrzeć na Instagram Edyty. To właśnie tam można podejrzeć praktycznie każde pomieszczenie w ich domu.

Edyta Pazura i Cezary Pazura - jak mieszkają?

Ściany domu z zewnątrz pomalowane są farbą w kolorze przybrudzonej bieli wpadającej w delikatną szarość. Dach natomiast pokryty jest dachówką w kolorze grafitowym. Ganek przed domem Pazurów ożywiają donice z kolorowymi kwiatami (wiszące oraz stojące), a także wieniec na drzwiach wejściowych.

Warto od razu wspomnieć o tarasie i otoczeniu domu celebryckiej pary. Zielona dzielnica Wilanowa oferuje rodzinie Pazurów ciszę i spokój, a także prywatność. Posesję otaczają drzewa, a na piętrze aktor wraz z żoną i dziećmi może swobodnie wypoczywać na przestronnym tarasie zadaszonym białą pergolą.

Taras z kamienną posadzką wyposażony jest w duże, miękkie meble w kolorze szarym, drewniany stół oraz liczne doniczki z roślinami.

Kuchnia zdominowana przez biel

Bez wątpienia sercem domu Pazurów jest kuchnia z jadalnią. W pomieszczeniu dominuje biel – biała jest górna zabudowa z przeszkleniami, białe są dolne rzędy szafek. Biały jest także blat oraz podłoga.

Dominację bieli przełamują m.in. metalowe uchwyty i gałki, stylowa czarna kuchenka w stylu vintage czy motywy dekoracyjne na posadzce.

Salon: biała cegła i fotel w stylu balijskim

W przestronnym salonie centralne miejsce zajmują dwie szare sofy obite po bokach pasiastą tkaniną oraz drewniany kwadratowy stół na białych nóżkach.

Na ścianie wyłożonej białą cegłą wisi duży telewizor. W tej części salonu swoje miejsce znalazła także biała meblościanka z frontami przypominające tradycyjne shuttery. Na dolnych półkach dumnie stoją rodzinne fotografie Pazurów oraz nagrody aktora.

W salonie nie mogło zabraknąć także doniczek z roślinami, wazonów ze świeżymi oraz suszonymi kwiatami. Miękkie zasłony, jutowe poduszki i drewniany parkiet wprowadzają do salonu ciepły, przytulny klimat. 

Warto też wspomnieć o kominku wykończonym efektownymi szarymi licówkami oraz białym pianinie, nad którym wiszą rodzinne fotografie.

Jak mieszkają Pazurowie? Zaglądamy do sypialni i łazienki

W prywatnej części (łazience i sypialni) również powtarza się biało-szara kolorystyka. W łazience szare wielkoformatowe płytki podłogowe kontrastują z białą ceramiką, wolnostojącą wanną i stylową białą szafką o obłych kształtach. Efektowna jest także ściana skomponowana z kwadratowych płytek z różnorodnymi motywami geometrycznymi.

Centralną część sypialni Pazurów zajmuje małżeńskie łoże z miękkim szarym zagłówkiem. Sąsiadująca z łóżkiem ściana w całości wyłożona jest białą cegłą. Na jej tle doskonale prezentują się dwa błękitne fotele! Biel i szarość przełamuje ciepłe drewno parkietu.

Dom Edyty i Cezarego Pazurów jest przytulny i urządzony ze smakiem. Minimalistyczne biele i szarości stanowią doskonałe tło dla drewna i klimatycznych dodatków (oraz elementów wyposażenia) w mocniejszych odcieniach.

Przeczytaj również:

Jak mieszka Marika Jóźwiak? Zaglądamy do mieszkania asystentki Szelągowskiej

Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE