Jak mieszka Aneta Zając? Od fotelu w salonie trudno oderwać wzrok!

2024-01-04 10:11

Aneta Zając to aktorka znana z "Pierwszej miłości", "Na dobre i na złe" czy "Plebanii". Dzisiaj zaglądamy do jej mieszkania. Zając postawiła na neutralną bazę, którą od czasu do czasu przełamuje akcentami w mocniejszych kolorach. Jej dom to nie wizja architekta, ale odzwierciedlenie jej gustu. Zobacz, jak mieszka Aneta Zając!

Spis treści

  1. Gdzie mieszka Aneta Zając?
  2. Jak mieszka Aneta Zając? Beżowa kuchnia
  3. Mieszkanie Anety Zając. W łazience beż i brąz
  4. Jak mieszka Aneta Zając? Neutralna baza przełamana błękitem
  5. Mieszkanie Anety Zając. Zdjęcia

Gdzie mieszka Aneta Zając?

Aneta Zając to aktorka znana głównie z serialu “Pierwsza miłość”. Medialnym szumem obił się również jej związek i rozstanie z kolegą z planu, z którym doczekała się dwójki dzieci. Swoje wrocławskie mieszkanie dzieli z już nastoletnimi synami oraz partnerem. Jak wyglądają jego wnętrza?

Aktorka postawiła raczej na neutralne kolory, głównie beże. Jednak od czasu do czasu nie bała się zaszaleć i gdzieniegdzie pojawiły się ciekawe akcenty kolorystyczne. 

Jak mieszka Aneta Zając? Beżowa kuchnia

Widać, że Aneta Zając dobrze czuje się w swojej kuchni i bardzo lubi gotować. Często pokazuje albo siebie przy pracy, albo już gotowe smakołyki, które udało się jej stworzyć. Pomieszczenie jest monochromatyczne.

Mieszkają się tam różne odcienie beżu. W tej tonacji kolorystycznej utrzymano meble kuchenne o połyskujących, gładkich frontach, blat, a na nawet płytki.

Mieszkanie Anety Zając. W łazience beż i brąz

Mimo że w łazience ułożono te same albo bardzo zbliżone płytki do tych, które są w kuchni, to aktorka zdecydowała się je przełamać brązową mozaiką ułożoną na zabudowanej wannie oraz brązową szafką o granitowym blacie. Ten kamienny blat niewątpliwie dodaje jej szyku! 

Można przypuszczać, że w łazience znajduje się okno, skoro została tam postawiona zamia. Chociaż ten kwiat nie wymaga wiele światła, mimo wszystko nie poradzi sobie w całkowicie ciemnym pomieszczeniu.

Jak mieszka Aneta Zając? Neutralna baza przełamana błękitem

Chociaż wydawałoby się, że i w tym pomieszczeniu nie będzie zaskoczeń, bo aktorka zdecydowała się na meble w neutralnych kolorach, to jednak ustawiła w nim też błękitny fotel. Zdecydowanie stanowi on kontrast dla beżowej kanapy i wprowadza nieco życia do salonu Zając.

Uwagę w tym pomieszczeniu zwraca również drewniany parkiet

Bezpośrednio z salonu wychodzi się na zewnątrz, gdzie pojawiła się wygodna huśtawka na balkon, wypoczynek i kwiaty. Ładnie?

Mieszkanie Anety Zając. Zdjęcia

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Jak mieszka Magda Mołek? Sporo sztuki, meble w stylu PRL i mnóstwo kwiatów

QUIZ. Jaki to styl wystroju wnętrz? Rozpoznasz?

Pytanie 1 z 15
Jaki styl przedstawia zdjęcie?
styl rustykalny