Damian Michałowski ma ogród niczym stary park. Tak mieszka dziennikarz TVN

2023-08-10 8:16

Damian Michałowski to dziennikarz, który był związany m.in. z Radiem Zet, teraz kilka razy w tygodniu możemy z kolei oglądać go w "Dzień Dobry TVN". Dzisiaj zaglądamy do jego podwarszawskiego domu, który bez oporów pokazuje w swoich mediach społecznościowych.

Damian Michałowski
Autor: instagram.com/_damianmichalowski_

W połowie 2021 r. Michałowski porzucił warszawski Żoliborz i przeprowadził się za miasto do położonego nieopodal lasu domu z ogrodem. Zamieszkał tam ze swoją żoną Polą. Para doczekała się dwójki dzieci: Henryka i Heleny, które często goszczą na fotografiach sławnego taty.

Jak mieszka Damian Michałowski?

Dziennikarz razem z żoną zrezygnowali z kolorów na rzecz bardziej stonowanych barw. W ich domu królują beże i biele. W salonie pojawiły się belki drewniane na suficie.  Podłogę z kolei wyłożono szarymi płytkami. Gdzieniegdzie od czasu do czasu pojawia się kafelek w kolorze brudnego różu.

Przed ustawionym na designerskiej, drewnianej szafeczce telewizorze stanęły dwie białe sofy. (Zauważyliśmy, że to ostatnio trend wśród innych gwiazd!) Między nimi pojawił się też stolik, przy którym dzieci często odkrywają swoje talenty plastyczne.

Michałowski postawił na minimalistyczne oświetlenie. Na długich, czarnych kablach w wielu punktach pokoju zwisają żarówki.

Dziennikarz spełnił również swoje marzenie z dzieciństwa i w salonie powiesił huśtawkę. Jak napisał na Instagramie, do tego miejsca w domu ustawia się kolejka!

Na jeden ze ścian pojawiła się spora, całkiem nieźle wyposażona domowa biblioteczka. Kolorowe obwoluty książek to również doskonała dekoracja pokoju.

Ogród Damiana Michałowskiego

Z salonu Damiana Michałowskiego rozciągają się widoki na okazały ogród, w którym poza tarasem otoczonym przez wysokie, stare drzewa i znajdującym się na nim wypoczynkiem nie mogło zabraknąć placu zabaw dla dwójki pociech dziennikarza.

Ogród Damiana Michałowskiego
Autor: instagram.com/_damianmichalowski_

Jak wygląda kuchnia Damiana Michałowskiego? Dominuje biel

Państwo Michałowscy postawili w swojej kuchni na wszechobecną biel. Białe są nie tylko meble kuchenne, ale też backsplash, a nawet podłoga! Jedynie niewielki okrągły stolik wyróżnia się na tym jednolitym tle.

Kuchnia Damiana Michałowskiego
Autor: instagram.com/_damianmichalowski_

Pokoje dzieci to dobrze zorganizowana przestrzeń

Dzieci Damiana Michałowskiego mają wspólny pokój. Po jednej stronie ustawiono łóżeczko Henryka, a po drugiej Helenki. Pomiędzy nimi ustawiono komodę, na której schludnie poustawiano książeczki i kosze z zabawkami. 

Na drewnianej podłodze położono biało-czarny dywan, na którym pojawił się wzór ulic. Dzięki temu spełnia on dodatkową funkcję i można na nim chociażby organizować wyścigi samochodowe czy zbudować całe miasto.

Jak wam się podoba?

Przeczytaj również: