Ania Starmach pokazała wymarzoną kuchnię. Wybrała oryginalny kolor frontów

2023-08-10 8:10

Ania Starmach urządziła przytulne gniazdko w swoim rodzinnym Krakowie. Jurorka "Master Chefa" zdecydowała się na nowoczesny minimalizm z nutą pastelowych kolorów. W domu Ani Starmach nie zabrakło też naturalnych materiałów i żywych roślin.

ania starmach
Autor: instagram.com/ania_starmach

Salon pod schodami

W krakowskim domu Ani Starmach przestronna część dzienna składa się z dużej kuchni, jadalni oraz saloniku ulokowanego pod schodami prowadzącymi na piętro. 

W salonie jurorki Master Chefa dominują jasne, stonowane kolory, głównie beże, delikatne barwy ziemi oraz pastelowa zieleń. 

Urządzając swój salon, Ania Starmach zadbała, by każdy z domowników czuł się w nim jak najlepiej. Wygodny narożnik znajduje się naprzeciwko ogromnego ekranu telewizyjnego. O komfort i dodatkowe miejsce do zabaw dba dywan z grubym włosiem, a duża roślina o rozłożystych liściach stanowi naturalny parawan.

Jadalnia z drewnianym stołem

Między salonem a kuchnią, w domu Ani Starmach, stoi duży, drewniany stół o obłym kształcie. To właśnie przy nim rodzina i goście mogą wspólnie delektować się pysznymi potrawami i wypiekami przygotowanymi przez jurorkę Master Chefa.

Zielona kuchnia

W kulinarnym królestwie ani Starmach przeważa biel i pastelowa zieleń. To kolorystyczne połączenie tworzy w kuchni kojącą i jednocześnie przytulną atmosferę. 

Centralne miejsce w kuchni zajmuje przestronna wyspa z jasnym blatem i zielonymi frontami szafek. Wyposażona w płytę grzewczą, wyspa staje się miejscem przygotowywania posiłków, a dzięki smukłym nóżkom, jej konstrukcja nabiera lekkości.

W kuchni Ani Starmach nie brakuje również klimatycznych dodatków i elementów wyposażenia kuchni wykonanych z naturalnych materiałów, m.in. drewna. 

Kuchenna meble w większości są białe - pastelowa zieleń dominuje natomiast przede wszystkim w dolnej zabudowie. Meble utrzymane są w nowoczesnym stylu, z drobnymi złotymi uchwytami i delikatnym frezowaniem. 

Łazienka pełna roślin

W łazience Ania Starmach postawiła na biało-szary duet: dolna partia płytek pokrywających ściany utrzymana jest w odcieniu szarości, natomiast górna część ściany jest śnieżnobiała. Poziomy podział ścian tworzy we wnętrzu harmonijny rytm, który sprzyja odpoczynkowi.

Ania Starmach zamiast różnokolorowych ozdób, wypełniła swoją łazienkę żywymi roślinami o soczyście zielonych liściach, które ożywiają wnętrze i również działają kojąco na zmysły.

Przytulna sypialnia w drewnie

Drewniany parkiet oraz ściana za łóżkiem wyłożona drewnianymi panelami świetnie komponują się z miękkim szarym zagłówkiem w sypialni Ani Starmach. Na zdjęciach opublikowanych przez jurorkę Master Chefa na Instagramie widzimy również sięgające sufitu szafy z drzwiami wyposażonymi w lustra.

Dzięki obecności dużych luster pomieszczenie ulega optycznemu powiększeniu, a odbijające się od luster światło jeszcze lepiej rozświetla pomieszczenie. 

Nasi Partnerzy polecają