Bajkowy pokój dla dziewczynki w kolorach roku 2016: dziewczęcy pokój córki Kamili Szczawińskiej

Zobaczcie dziewczęcy pokój w kolorach roku 2016 - Rose Quartz i Serenity, zgodny z najnowszymi trendami! Zajrzeliśmy do domu modelki Kamili Szczawińskiej i pokoju jej córeczki Kalinki. Zobaczcie jak modelka urządziła dziewczęcy i zgodny z trendami pokój dla córki w kolorach roku 2016!

Pokój dla dziewczynki w kolorach roku 2016
Pokój dla dziewczynki w kolorach roku 2016
Pokój dla dziewczynki w kolorach roku 2016
Pokój dla dziewczynki w kolorach roku 2016
Pokój dla dziewczynki w kolorach roku 2016

Kamila Szczawińska karierę modelki rozpoczęła w 2001 roku. Pracowała dla większości prestiżowych domów mody i jeszcze wiele przed nią. Pełnoetatowa mama dwójki dzieci, do tego miłośniczka jazdy konnej i propagatorka zdrowego trybu życia. Prowadzi bloga MyFitspirations, na którym dzieli się swoim sposobem na życie. Niedawno zmierzyła się ze swoimi słabościami na oczach widzów w programie Agent.

Dziewczęcy pokój w kolorach roku 2016: Rose Quartz i Serenity

Pokój Kalinki został urządzony w bardzo dziewczęcym stylu. Białe ściany stanowią tło dla białych mebli i miętowo - różowych akcesoriów. Meble i dodatki Kamila wybierała sama, bez pomocy projektantki. Zestaw mebli do pokoju dziewczynki kształtami przypomina francuskie domki plażowe, a charakterystyczne plakietki z napisami „La Plage” (plaża), czy „La Mer” (morze) dodają uroku i przywołują wakacyjny klimat. „Kochamy morze i przestrzeń. Bardzo chciałam przenieść klimat nadmorski do naszego domu, dlatego pokoik Kalinki jest bardzo jasny i doświetlony. Kolorowe dodatki sprawiają że pokoik jest bardzo przytulny i bardzo lubimy spędzać w nim czas” – mówi Kamila Szczawińska. Łóżko zachęca do odpoczynku. Pokrywa je różowa narzuta, na której znalazło się dużo małych, ozdobnych poduszek. Dzięki temu, że Kamila zdecydowała się na konkretny motyw przewodni w kolorach różowym i błękitno-miętowym, wnętrze wygląda spójnie i - mimo bardzo dużej ilości dodatków w pokoju, nie powstał stylistyczny chaos. Obok łóżka stoi duża pufa oraz ręcznie pleciony dywan w biało-różowe koła. Na białym stoliku na drewnianych nogach Kamila postawiła dekorację w postaci liter, tworzących napis „LOVE”.

Pokój dla dziewczynki: bajkowy kącik zabaw

W pokoju córki Kamili Szczawińskiej nie zabrakło także kącika do zabawy. Stoi w nim duży domek dla lalek oraz różowy fotel, na którym leżą poduszki dla małej Kalinki. Panuje tu niesamowity porządek, a to dlatego, że wszystkie zabawki kryją się w pojemnym koszu. Kącik doświetla stojąca na komodzie bajkowa lampka. Mamy tu także drugi dywanik, miękki i różowy, idealny do zabawy. Ważnym elementem dekoracyjnym pokoju dziewczynki są świeże kwiaty, które dodają odrobinę wiosennego tchnienia. Pokój Kalinki to idealne miejsce dla małej dziewczynki - subtelne, wyciszające, bajkowe  - po prostu dziewczęce.

Ocena: 0
Zdjęcia: materiały prasowe

POLECANE ARTYKUŁY