Meble, które rosną wraz z dzieckiem. Praktyczny wybór do pokoju dziecięcego

Meble do pokoju dziecięcego powinny być trwałe, uniwersalne stylistycznie i adaptowalne, tak aby dostosowywały się do dynamicznie zmieniających się potrzeb, oczekiwań i gustów ich młodych użytkowników. Warto sięgnąć po wyjątkowo elastyczne rozwiązania modułowe. Podpowiadamy, jakie meble wybrać.

Kolekcja Princeton do pokoju dziecięcego: pokój dla brata i siostry
Kolekcja Princeton do pokoju dziecięcego: łóżko i szafka nocna
Kolekcja Princeton do pokoju dziecięcego. Zielone uchwyty
Kolekcja Princeton do pokoju dziecięcego: biurko z nadstawką i bez
Kolekcja Princeton do pokoju dziecięcego. Połyskliwa biel i akcenty drewniane

Dzieci błyskawicznie rosną i zmieniają się, a meble powinny móc się do tych zmian dostosować. To duże wyzwanie, skoro pokój dziecka musi pomieścić w sobie tak wiele funkcji - stworzyć przestrzeń do zabawy czy wypoczynku, nauki, snu, a także przechowywania najróżniejszych rzeczy. W wielu przypadkach muszą także stworzyć spójną kompozycję wnętrza, które wspólnie zajmuje rodzeństwo o odmiennych osobowościach, jak choćby brat i siostra.

Meble do pokoju dziecięcego. Postaw na system modułowy!

Jak więc urządzić pokój dziecięcy, by odpowiadał wszystkim tym potrzebom, a jednocześnie ładnie się prezentował – i to przez lata? Z pomocą przychodzi kolekcja mebli Princeton, która rośnie wraz z dzieckiem i jego potrzebami. System składa się z modułów pozwalających w prosty i wygodny sposób tworzyć kolejne zestawy dopasowane do wieku, potrzeb oraz wzrostu dzieci, młodzieży, a nawet osób dorosłych.

Meble Princeton mają prostą, ponadczasową formę. Wykończone modną bielą o wysokim połysku, a wzbogacone elementami w kolorze jasnego drewna, doskonale sprawdzą się w najróżniejszych zestawieniach stylistycznych i kompozycjach barwnych. Co nie mniej istotne, minimalizm formy mebli Princeton możesz podkreślić lub przełamać, wybierając uchwyty w jednym z trzech kolorów: uniwersalnej szarości, energetycznej fuksji lub ożywczej zieleni. Nowoczesny design dodatkowo akcentuje nietypowa forma blatów, które otrzymały postać głębokich tac, z rantami chroniącymi przedmioty przed upadkiem.

Meble, które kochają zmienność

 

Pokój dziecka rządzi się swoimi prawami, więc trzeba odpowiednio go urządzić. Jak to zrobić? Dobrym rozwiązaniem są kolekcje modułowe, takie jak Princeton. System składa się z modułów zaprojektowanych tak, by łatwo można było stworzyć z nich zestawy idealnie dopasowane do wieku, potrzeb oraz wzrostu dzieci i nastolatków.

 

Joanna Chybowska-Kaczmarek
Dyrektor ds. Zarządzania Produktem w Black Red White

 

Meble do pokoju dziecięcego Princeton. Co w kolekcji?

Wśród wielu zróżnicowanych elementów kolekcji Princeton znajdziesz m.in. praktyczne biurko w wersji z dwiema szufladami lub bez. Dzięki dwupoziomowej funkcji regulacji w łatwy sposób dopasujesz wysokość blatu mebla do wzrostu dziecka. Gdy zostanie obniżony, boki mebla zamienią się w rodzaj ograniczników, dzięki którym nic nie spadnie na podłogę.

Jeśli potrzeba więcej miejsca do przechowywania książek, wygodnej organizacji przyborów naukowych lub jakichkolwiek innych drobiazgów, w każdej chwili możesz dokupić do biurka funkcjonalną nadstawkę z półeczkami na zeszyty, podręczniki i wszelkie akcesoria szkolne. Do biurka Princeton możesz też dodać praktyczny kontenerek na kółkach. Dzięki temu dziecięce skarby będą zawsze w doskonałym porządku!

To jednak nie wszystko. Kolekcja Princeton to także praktyczne łóżko z podwyższonym wezgłowiem (w wersji z szufladą na pościel lub bez), nowoczesny wieszak zewnętrzny na ulubione ubrania nastolatki albo kurtki kolegów, ponadto praktyczne regały i półki. Całą młodzieńczą garderobę z powodzeniem można schować w dwudrzwiowej szafie o zwiększonej pojemności, do której (jeśli mimo wszystko zabraknie miejsca) możemy dokupić praktyczną nadstawkę.

Artykuł przygotowany we współpracy z Black Red White, www.brw.pl

 

Urządź pokój dziecka z BRW

Ocena: 4
Zdjęcia: mat. pras. Black Red White

POLECANE ARTYKUŁY