Balkon: 5 ciekawych POMYSŁÓW na ładną aranżację balkonu ZDJĘCIA

2013-07-25 16:16

Ciekawa aranżacja balkonu sprawi, że przestrzeń na zewnątrz mieszkania stanie się miłym miejscem wypoczynku. Chcesz mieć ładny balkon, ustaw meble, kolorowe kwiaty i oryginalne ozdoby. Tak zaaranżowany balkon na pewno nie będzie nudny. Zobacz inspiracje w galerii!

Balkon obowiązkowo trzeba ładnie urządzić. Aranżacja balkonu nawet małego i ciasnego może być przytulna i efektowna. W sezonie wiosna-lato chętnie spędzamy czas na świeżym powietrzu. Gdy nie możemy sobie pozwolić na wyjazd na łono natury, pomyślmy o ciekawej aranżacji balkonu.

Aranżacja balkonu: koniecznie kwiaty

W aranżacji balkonu zdecydujmy się na kwiaty. Żywe, kolorowe kwiaty balkonowe w donicach będą namiastką natury na naszym balkonie. Ładnie będą wyglądały zawieszone w donicach na balkonowej poręczy, ale ciekawym pomysłem jest także mniej typowa aranżacja balkonu z kwiatami. Poustawiajmy je na specjalnie przygotowanych drewnianych półkach lub komodach. Ta nietypowa aranżacja balkonu będzie wyglądała oryginalnie i ciekawie.

Aranżacja balkonu: meble na wymiar

Odpowiednio dobrane meble sprawią, że balkon stanie się nie tylko miejscem wypoczynku, ale także na przykład rodzinnych śniadań czy obiadów. W wyborze mebli na balkon kierujmy się ich funkcją, a także wielkością balkonu. Zbyt duże meble w aranżacji małego balkonu nie będą wygodne i się po prostu nie zmieszczą. Wybierzmy meble z tworzyw odpornych na wilgoć i zmianę temperatur lub specjalnie zaimpregnowanych. Jesli mamy mały balkon pomyślmy o meblach składanych, które można łatwo przechowywać, a nawet zawiesić na wybranej ścianie balkonu, kiedy nie są używane. Ciekawa aranżacja balkonu sprawi, że jego wygląd i funkcjonalność będzie nas cieszyć przez kilka kolejnych miesięcy. Doceńmy urok balkonu, który powiększy i otworzy nasze mieszkania.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Przed Wami lipcowe wydanie M jak Mieszkanie . Zapraszamy gorąco do lektury, jednocześnie zdradzając 19 sposobów na uporanie się z upałem w domu.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - lipiec 2022