Jak co roku, spodziewamy się ogromnego zainteresowania ze strony blogerów ale i partnerów. W wydarzeniu weźmie udział około 40 najbardziej zaangażowanych, opiniotwórczych, wyselekcjonowanych autorów blogów z całej Polski. Dodatkowo większość spotkań będzie otwartych dla publiczności festiwalowej.
W programie tegorocznego zjazdu jak zawsze.

Co w programie MEETBLOGIN 2016?

W programie tegorocznego zjazdu, jak zawsze, planujemy zorganizować liczne wykłady, warsztaty i spotkania z ciekawymi ludźmi. Będziemy rozwijać swoje kompetencje w kreowaniu pięknych kadrów zdjęciowych, które są fundamentem zawartości bloga.
•    Po raz kolejny przyjrzymy się obowiązującym trendom w kolorach i wzorach i zastanowimy  się, jak otworzyć dość nieśmiałe społeczeństwo na intensywne barwy, bogate ornamenty. Szeroka dostępność produktów oraz konsumpcja na wysokim poziomie doprowadziła do tego, że coraz częściej szukamy unikalnego produktu, by wyróżnić się z tłumu.
•    Poruszymy temat personalizacji projektów, unikalnego designu i indywidualnego podejścia do użytkownika.
•    Porozmawiamy o świadomym wyborze, o szacunku do ludzi ich koncepcji i rzemiosła. O wieloletnim procesie tworzenia i doświadczeniu wypracowanym przez wieki. O tym co składa się na oryginalny produkt.
•    Odczarujemy definicję słowa DESIGN, które wciąż budzi respekt. Obiekty zaliczane do kategorii "designerskich" uważane są za lepsze, oznaczają awans społeczny, uwodzą i budzą pożądanie. Zobaczmy inne oblicze designu; to, jak funkcjonuje i jak formuje życie tak zwanych "przeciętnych użytkowników", którzy często nawet nie zdają sobie z tego sprawy. Podobnie jak z tego, że sami są designerami, a ich codzienne decyzje to nic innego jak projektowanie, również domowego ciepła.

Zobacz więcej: Meetblogin oraz na funpage'u Uli Michalak

MEETBLOGIN - spotkania z blogerami i panele dyskusyjne

Meetblogin to doskonała okazja, aby spotkać i skonfrontować swoje wyobrażenie o autorze ulubionego bloga. W ramach tegorocznego zjazdu blogerów wnętrzarskich przygotowano kilka wydarzeń otwartych dla publiczności festiwalowej.

    15 października - sobota
•    godz 16.30 zapraszamy na dyskusję  o Trendach i tendencjach w kolorach i wzorach.

    16 października - niedziela
•     godz 12.15 odbędzie się  wykład Dagmary Jakubczak, autorki bloga FORelements.pl, która jak zawsze w przystępny i szalenie dowcipny sposób wprowadza nas w meandry sztuki i designu.
•    godz 13.30 podejmiemy temat oryginałów i kopii ikon designu wraz z naczelną „Elle Decoration” Małgorzatą Szczepańską oraz  przedstawicielami marki TON, której korzenie sięgają 1861 roku, gdy Michael Thonet założył pierwszą na świecie fabrykę mebli giętych.
•    godz 16.15 będziemy wytężać wzrok, aby odkryć, czym inspirował się projektant, jakimi tendencjami się kierował. Podczas wykładu kończącego Meetblogin 2016 pt „On focus” będziemy uświadamiać sobie dlaczego rzeczy są takie, jakie są. Na to odkrywanie myśli autorów projektów zapraszamy.

Wszystkie spotkania odbędą się w Centrum Festiwalowym, Łódź ul. Tymienieckiego 3 w sali 218.

Zapraszamy do udziału w naszym konkursie! Do wygrania wejściówki na Festival!

 

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie organizatora:

http://interiorsdesignblog.com/meetblogin/

 

Zapraszamy również do śledzenia aktualności na fanpage’u Meetblogin:

https://www.facebook.com/Meetblogin-388505341253216/