Wyostrz zmysły. Konkurs dla projektantów wnętrz

 Wyostrz zmysły. Konkurs dla projektantów wnętrz

Fot. mat. pras. AEG

W kwietniu br. rozpoczął się konkurs dla projektantów wnętrz „Wyostrz zmysły” organizowany przez markę AEG. Zadanie konkursowe polega na zaprojektowaniu kuchni z urządzeniami AEG, która będzie oddziaływać na wszystkie zmysły.

Gotowanie na najwyższym poziomie wymaga korzystania ze wszystkich zmysłów: smaku, dotyku, zapachu, słuchu i wzroku. Każdego z nich należy używać, aby w pełni rozumieć danie, które zamierzamy serwować, i wiedzieć, co jest potrzebne, aby efekt końcowy był perfekcyjny. Dobrze zaprojektowana kuchnia pomaga zmierzać do perfekcji.

Czekamy na projekty, które będą spójne z tradycyjnymi wartościami marki AEG dotyczącymi projektowania, tj. będą odzwierciedlać wrażliwość na środowisko, odpowiadać na potrzeby konsumentów, a jednocześnie zapewniać łatwą i intuicyjną obsługę – mówi Tomasz Sypytkowski, General Manager Electrolux Poland.

Nadesłane projekty oceni jury, które będzie się składać z ekspertów i liderów branżowych w dziedzinie gotowania i projektowania kuchni. Projekty zostaną ocenione pod kątem tego, jak wpisują się w filozofię i estetykę marki AEG. Jury zwróci również uwagę na ergonomię oraz różnorodność zastosowanych materiałów, faktur i kolorów. Organizatorom zależy na projektach umożliwiających wygodne i intuicyjne korzystanie z urządzeń AGD oraz łączących innowacyjność z estetyką i funkcjonalnością.

 Wyostrz zmysły. Konkurs dla projektantów wnętrz

Fot. mat. pras. AEG

Dobre projekty i cenne nagrody

Pierwszą nagrodą w konkursie jest kultowy czerwony fotel Heart Cone Chair, nocleg w Hotelu Warszawa dla dwóch osób oraz udział w warsztatach Electrolux Taste Center dla dwóch osób. Laureat drugiego miejsca otrzyma czerwony Fotel RM58, zaprojektowany przez Romana Modzelewskiego w 1958 roku, nocleg w Hotelu Warszawa dla dwóch osób oraz udział w warsztatach Electrolux Taste Center dla dwóch osób. Nagrodą za zajęcie trzeciego miejsca jest bezterminowa licencja CAD Kuchnie Standard z Modułem Render PRO, nocleg w Hotelu Warszawa dla dwóch osób oraz udział w warsztatach Electrolux Taste Center dla dwóch osób.

 Wyostrz zmysły. Konkurs dla projektantów wnętrz

Fot. mat. pras. AEG

Termin nadsyłania prac upływa 31 maja 2019 roku. Wszystkie informacje na temat konkursu znajdują się na stronie https://kitchendesign.aeg.com/pl/

Ocena: 0
Zdjęcia: mat. pras. AEG

POLECANE ARTYKUŁY