Kiermasz to ponad 50 stoisk, na których swoje prace zaprezentują osoby z twórczą pasją. Będzie można podziwiać i kupić m.in. ozdoby świąteczne, zabawki, biżuterię, ceramikę, wnętrzarskie drobiazgi (kapy, poduszki, drobne meble itp.). Dla siebie, do domu i na prezent. Podczas rękodzielniczych warsztatów chętni będą mieli możliwość spróbowania swoich sił m.in. w dekorowaniu bombek.

Gościem kiermaszu będzie Szymon Czerwiński - finalista V edycji programu MasterChef, twórca własnej marki Czerwiński i internetowych programów kulinarnych, uczestnik kursów w paryskich szkołach Le Cordon Bleu, Alain Ducasse, Hotel Ritz Paris oraz współpracownik portalu kulinarnego Beszamel.pl. Poza uczestniczeniem w pokazie gotowania, będzie można porozmawiać z mistrzem i kupić jego multimedialną książkę „Sprytne gotowanie” z autografem.

Stałym elementem imprezy jest gala wręczenia nagród laureatom i uczestnikom plebiscytu na najpiękniejsze wnętrze roku. Wezmą w niej udział bohaterowie sesji zdjęciowych zamieszczonych w Moim Mieszkaniu w 2019 roku. O wygranej decydują Czytelnicy w facebookowym głosowaniu. Galę poprowadzi redaktor naczelna MM Dorota Jaworska.

Na gości kiermaszu i gali oczekiwać będzie cała redakcja Mojego Mieszkania. To dobra okazja, by spotkać się i porozmawiać m.in. o wnętrzach.

Partnerem kiermaszu bożonarodzeniowego oraz gali Mojego Mieszkania jest firma Marcin Dekor.

Zapraszamy w godzinach 10-17. Wstęp bezpłatny.