Jak co roku można spodziewać się ogromnego zainteresowania zarówno ze strony blogerów, jak i partnerów. W wydarzeniu weźmie udział około 40 najbardziej zaangażowanych, opiniotwórczych, wyselekcjonowanych blogerów wnętrzarskich z całej Polski.

Meetblogin 2018 – co w programie?

W programie tegorocznego zjazdu znajdą się liczne warsztaty i spotkania z ciekawymi ludźmi. Organizatorom zależy na tym, aby uczestnicy znaleźli inspirację do tworzenia ciekawych treści oraz motywację do absorbującej pracy blogera. Kontynuowany będzie również plan tworzenia platformy do wymiany doświadczeń i zacieśniania relacji w tym środowisku.

W nawiązaniu do hasła 12. edycji Łódź Design Festival, jakim są „Refleksje”, uczestnicy Meetblogin 2018 doświadczą rękodzieła oraz zmierzą się w działaniach rzemieślniczych. Te aktywności mają na celu przybliżyć temat przewodni festiwalu: „spróbujemy zobaczyć człowieka – twórcę, przyjrzeć się radości z pracy rąk, celebracji tworzenia, a także poczucia wyjątkowości posiadania przedmiotów będących owocem pracy twórczej”.

Organizatorzy zjazdu, wraz z partnerami takimi jak Ceramika Paradyż, marka Barlinek czy Purmo, poprzez zaproponowane spotkania pragną zwrócić uwagę na rolę człowieka-projektanta-kreatora w świecie designu oraz przypomnieć o dodatkowych wartościach, które mają produkty wytwarzane samodzielnie.

Serwis Urzadzamy.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

Szczegóły dotyczące spotkania oraz program Meetblogin 2018 znajdują się na stronie: www.interiorsdesignblog.com/meetblogin

Warto również śledzić aktualności na oficjalnym profilu Meetblogin na Facebooku: https://www.facebook.com/Meetblogin-388505341253216/

oraz na stronie wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1987886114617827/?active_tab=about

Meetblogin 2018, Łódź, Centrum Festiwalowe, Art_Inkubator w Fabryce Sztuki, ul. Tymienieckiego 3, sala A218
25-27 maja 2018, godz. 10-20