Praca w łóżku. Sypialnia dla pracusia

Niektórzy nawet w sypialni nie mogą oderwać się od swoich zawodowych obowiązków. A więc choć nie namawiamy do pracy w łóżku, przedstawiamy aranżację sypialni wygodnej do pracy.

Sypialnia dla pracusia
Sypialnia dla pracusia
Sypialnia dla pracusia

Niektórzy ludzie nawet w sypialni nie mogą oderwać się od swoich zawodowych obowiązków. Mało tego, właśnie w domowych pieleszach pracuje im się najlepiej. Z myślą o nich powstała sypialnia, która nie przestając pełnić swej podstawowej roli - miejsca przeznaczonego na sen i wypoczynek, jest jednocześnie kącikiem do pracy. W czasie zajęć łóżko staje się rodzajem wygodnego siedziska, do którego w każdej chwili można dosunąć ruchomy stolik specjalnie zaprojektowany na potrzeby osoby siedzącej w łóżku. Na jego wygodnym blacie zmieszczą się dokumenty i przenośny komputer. Wszystkie potrzebne pracusiowi akcesoria i ważne papiery ulokowane zostały w płóciennych kieszeniach. Rozpięto je na dwóch drewnianych ramach przymocowanych na zawiasach do ściany po obu stronach łóżka.

Oświetlenie sypialni

Dobre oświetlenie sypialni i stanowiska pracy to podstawa, dlatego nad wezgłowiem zamontowaliśmy dwa kinkiety na wysuwanych ramionach, których położenie można dowolnie regulować. Stonowana biało-szara kolorystyka sypialni urozmaicona pomarańczowymi akcentami znakomicie sprzyja zarówno wypoczynkowi, jak i koncentracji.

Do aranżacji sypialni użyto: stolik (zakład stolarski); pościel (Walther Meble); kosz wiklinowy (BoConcept); lampki Stamma, klosze Alsta, łóżko Morkedal, kołdry: Misa Vatten, Mysa Vind , prześcieradło Tazett, firanka Vinde Linje, poduszki Gosa Krama (IKEA).

Ocena: 0
Tekst: Kinga Katus Zdjęcia: Krzysztof Zasuwik

POLECANE ARTYKUŁY