Trzy aranżacje sypialni i jedno łóżko: inspiracje

Jedno łóżko i trzy różne aranżacje sypialnie. Zobacz jak kolory ścian, tkaniny i odpowiednio dopasowane dodatki zmieniają styl sypialni.

Zdjęcie do bloczka '1 zdjecie' - art 3378
Trzy aranżacje sypialni
Trzy aranżacje sypialni
Zdjęcie do bloczka '1 zdjecie' - art 3378
Trzy aranżacje sypialni

Pierwsza aranżacja sypialni będzie odpowiednia dla osób lubiących żywe, soczyste kolory. Sypialnia jest kobieca i odważna. Zielony kolor ścian to idealne tło do wyeksponowania mebli (okrągłego łóżka) i kryształowych dodatków (żyrandola, lampki nocnej czy stolika).

Sprawdź też: zdjęcia sypialni - GALERIA >>>


Druga aranżacja sypialni jest amarantowa i nawiązuje do wystroju barokowych wnętrz. Liczy się tu oprócz intensywności koloru, bogata faktura tkanin. Grube zasłony w sypialni, wzorzyste motywy na poduszkach i obicu fotela, czy ozdobna tapeta tworzą pełen szyku klimat tej sypialni.
Trzecia aranżacja sypialni jest pełna elegancji i kobiecych detali. Sypialnia w biało-złotej kolorystyce nawiązuje do wnętrz pałacowych. Taki efekt uzyskano m.in. dzięki stylowym dodatkom, sztukateriom i mieniącym się tkaninom.

Pierwsza aranżacja sypialni

Wiosenna, soczysta zieleń, biel i ciepły odcień szarości. Poranek w otoczeniu takich barw z pewnością doda energii na cały dzień. Zieleń relaksuje, a neutralna biel uspokaja. By nie zakłócać tej harmonii barw, ciemniejszy parkiet przykryjmy częściowo jasnym dywanem.

Druga aranżacja sypialni

Głęboka czerń i srebrzysty grafit ścian zestawiono z mocnym cyklamenowym różem jednej płaszczyzny oraz detali. To połączenie zmysłowe, ale wymagające odwagi, odpowiednie dla zwolenników kontrastów.

 Zdjęcie do bloczka '1 zdjecie' - art 3378

Druga aranżacja sypialni. Nastrojowe wnętrze przepełnione zapachem róż, aromatem świec, rozjaśnione ich blaskiem i delikatnym światłem tiulowych abażurów.

Fot. Marcin Czechowicz

Trzecia aranżacja sypialni

Białe ściany, podłoga i dywan w odcieniu kości słoniowej nie muszą oznaczać monotonii. Wzbogacone przez mocne akcenty czekoladowego brązu, pas złocistej tkaniny rozpiętej na ścianie i połyskujące złotem detale zyskują wyjątkowo luksusowy charakter.

 Zdjęcie do bloczka '1 zdjecie' - art 3378

Trzecia aranżacja sypialni. Elegancka sypialnia w bieli i złocie z subtelną sztukaterią obiecuje bogactwo doznań zmysłowych.

Fot. Marcin Czechowicz

Ocena: 0
Tekst: Redakcja Stylizacja: Katarzyna Sawicka Zdjęcia: Marcin Czechowicz

POLECANE ARTYKUŁY