W małej sypialni dominują kolory spójne z resztą mieszkania – różnorodne odcienie ciepłego brązu. Masywna drewniana komoda nadaje wnętrzu kolonialnego akcentu, a zielone rośliny pomagają się wyciszyć i zrelaksować.

Sypialnia – inspiracje z podróży

Właściciele mieszkania kolekcjonują miłe wspomnienia, więc nad komoda w stylu kolonialnym powiesili zdjęcia z podróży. Szeroki mebel służy również jako półka dla sprzętu grającego i zielonych roślin. W przyszłości sypialnia wzbogaci się jeszcze o wymarzone drewniane łóżko, ale na razie mieszkańcy śpią na szerokim wygodnym materacu.

Naturalne kolory w sypialni

Papierowa prążkowana tapeta w kolorze cappuccino dodała sypialni przytulności. Biały stojący zegar i nocna lampka z kwiatowym abażurem kontrastują z naturalnymi kolorami sypialni i rozjaśniają kącik pokoju. Przezroczysty stolik, który nie blokuje światła, przydaje się do odłożenia książki przed snem.
Sypialnię od salonu oddzielają przesuwne drzwi z matowymi przeszkleniami zapewniającymi intymność. Na co dzień drzwi pozostają otwarte (ich skrzydła są wsunięte w kasety), dzięki czemu przestrzeń wydaje się większa.