Farba tablicowa znajduje coraz więcej zastosowań. Jest ona bardzo często wykorzystywana w pokojach dziecięcych - w końcu malowanie po ścianach zawsze sprawiało frajdę najmłodszym. Dzięki zastosowaniu farby tablicowej w aranżacji pokoju dla dziecka nie będziemy musieli przejmować się perspektywą częstego malowania.

Dodatki do domu: naklejki tablicowe nową formą dekoracji!

Tablice są formą dekoracji, która przypadła do gustu również dorosłym. Nie musimy jednak decydować się na malowanie całej ściany - doskonałą formą dekoracji ścian będą naklejki tablicowe, które możemy przykleić w dowolnie wybranym przez nas miejscu. Takie naklejki ścienne są odporne na ścieranie, a dzięki różnorodności form możemy wybrać tę, która najbardziej pasuje do aranżacji i przeznaczenia pomieszczenia. Tablicowe naklejki doskonale sprawdzą się w przedpokoju, gdzie możemy zostawiać wiadomości pozostałym domownikom, a także w salonie - tam idealne sprawdzą się cyctaty i hasła motywujące. Naklejki tablicowe w kuchni (np. w kształcie ciasta lub czajniczka) nie tylko dodadzą uroku wnętrzu kuchni, ale sprawdzą się równiez jako podręczna lista zakupów czy miejsce na szybki przepis. Praktyczne funkcje naklejek tablicowych najlepiej uwidocznią się jednak w pokojach dziecięcych i młodzieżowych. Jako praktyczny "przypominacz" o rzeczach ważnych, umiejscowiony nad blatem biurka lub na drzwiach wewnętrznych, ułatwi młodemu człowiekowi odpowiedzialne wkraczanie w dorosłość!

Dodatki do domu: jak montować naklejki tablicowe?

Tablicowe naklejki są bardzo proste w montażu i wytrzymałe. Wystarczy, że nakleimy je na ścianę, a kiedy nam się znudzą - po prostu je odklejamy. Możemy po nich pisać i rysować nieskończoną ilość razy, a ścieranie napisów jest równie proste jak montaż - wystarczy nam wilgotna ściereczka i malunki i napisy znikają bez śladu. Ceny naklejek tablicowych rozpoczynają się już od 15 zł. W galerii znajdziecie przykładowe zastosowanie naklejek tablicowych we wnętrzach. Zobaczcie i zainspirujcie się modnymi aranżacjami z najlejkami tablicowymi!