Meble do salonu: wygodne narożniki

 Narożnik

Narożnik Combo (Meble WAJNERT).

Fot. Materiały prasowe firmy

Aby wygodnie i efektownie urządzić salon, potrzebujemy komfortowej sofy lub narożnika. Narożnik może być rozkładany z pojemnikiem na pościel. Obicie trzeba dobrać do wystroju wnętrza. Mamy do wyboru: skóra lub tkanina obiciowa. Prezentujemy dwa narożniki firmy Meble WAJNERT.

 Narożnik

Narożnik Combo (Meble WAJNERT).

Fot. Materiały prasowe firmy

Sofa i 2 fotele czy wygodny narożnik - często zastanwiamy się nad tym urządzając salon. Wszystko zależy od naszych potrzeb i wielkości wnętrza. Narożnik zajmuje więcej miejsca w salonie, ale jest na pewno wygodny. Zwolennicy narożników twierdzą, że bardzo wygodnie się na nich wypoczywa. Jeśli odwiedzają nas znajomi i lubimy oglądać filmy w większym gronie narożnik się do tego idealnie nadaje.

Narożnik Combo

To model do indywidualnej konfiguracji. Pojemnik i funkcja spania czynią z narożnika idealne miejsce do relaksu i wypoczynku. Obrotowy stolik wbudowany w bok narożnika doskonale nadaje się do chwili zapomnienia z filiżanką kawy czy herbaty.

 Narożnik

Narożnik Maximus (Meble WAJNERT).

Fot. Materiały prasowe firmy

NIE PRZEGAP

Narożnik Maximus

Kolekcja mebli Maximus to propozycja dla tych, którzy mają fantazję i lubią eksperymentować w urządzaniu salonu. Modularna budowa mebli pozwala utworzyć 96 różnych kompozycji.

Ocena: 0
Tekst: Redakcja Zdjęcia: Materiały prasowe firmy

POLECANE ARTYKUŁY