Regał to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia pokoju. Jeśli nie planujecie zabudowy na zamówiene warto zastanowić się nad zakupem gotowego regału na książki IKEA. Ogromną popularnością w polskich domach cieszy się ażurowy regał ze szwedzkiej sieciówki. W końcu nie od dziś wiadomo, że Polacy lubią meble IKEA. Ażurowy regał IKEA doskonale sprawdza się w urządzaniu zarówno małych, jak i dużych wnętrz. Może pełnić funkcję biblioteczki, regału na książki i zabawki w pokoju dziecięcym lub miejsca na dokumenty w gabinecie. To tylko kilka możliwości na wykorzystanie tego, jakże wielofunkcyjnego mebla.

Do jakich wnętrz pasuje ażurowy regał IKEA?

Ażurowy regał we wnętrzach pełni nie tylko praktyczną, ale i dekoracyjną funkcję. Możemy wyposażyć go w dopasowane, dekoracyjne pudełka do przechowywania drobiazgów, a nawet ubrań. Na półkach doskonale będą prezentowały się książki, płyty lub filmy oraz modne dodatki w postaci ramek na zdjęcia, świec i wazonów. Regały IKEA z tej serii mają prostą konstrukcję, dzięki czemu doskonale pasują zarówno do wnętrz w stylu minimalistycznym, loftowym, jak i klasycznym, a nawet retro. Mebel można użyć jako przegrodę pokoju, ponieważ wygląda tak samo z każdej strony.

Zobacz też:

Urządzamy wygodny kącik jadalniany z IKEA: stoły i krzesła kuchenne

Aranżacje z polskich mieszkań z wykorzystaniem komody IKEA Malm!

Ozdabiamy szafę IKEA Pax w pokoju dziecka: zrób to sam

W serii KALLAX dostępne są również regały o innych wymiarach niż ten prezentowany na zdjęciu oraz produkty uzupełniające, które pozwalają na dowolną aranżację. Regały dostępne są w trzech kolorach: białym, czarnobrązowym oraz imitującym brzozę. Zainspirujcie się naszą galerią. Znajdziecie w niej 10 POMYSŁÓW na aranżacje wnętrz z ażurowym regałem IKEA.

Polecamy wideo: proste formy we wnętrzu