Modułowa sofa w aranżacji salonu doskonale wpisze się w rodzinny klimat tego miejsca. Wśród form zdecydowanie króluje prostota i minimalizm, dzięki temu umeblowanie salonu będzie nowoczesne i wygodne. Ciągle także modne są duże, wygodne sofy z miękkimi poduszkami w klasycznych kształtach. Do łask w aranżacji salonu wracają też pufy – te większe kwadratowe, także o nieregularnych formach.

Aranżacja salonu: modułowa sofa

Nowoczesne meble do aranżacji salonu zgodnie z tegorocznymi trendami są modułowe, aby można je było dowolnie zestawiać i zamieniać. Projektanci sof także podążyli w tym kierunku, a rezultatem są sofy modułowe, które coraz częściej widujemy w umeblowaniu salonu. Zaletą sof modułowych jest to, że to one dopasowują się do wnętrza – dowolność zestawień gwarantuje nam, że możemy ustawić najbardziej dogodną kombinację dla aranżacji naszego salonu.

Modułowe sofy: kolor w aranżacji salonu

Modułowe sofy podążają także kolejnym tegorocznym trendem – mają żywiołowe i kontrastowe kolory. Sofa w salonie nie musi być w jednolitym kolorze – każdy moduł możemy wybrać w barwie, która najbardziej będzie pasować do umeblowania salonu.