Salon na poddaszu – pracownia urządzony jest w stylu skandynawskim z elementami shabby chic. Postarzane białe meble ładnie się komponują z nową, białą sofą i podłogą w kolorze jasnego drewna. Pokój na poddaszu jest jasny i sprawia wrażenie przestronnego. Światło wpada przez okna połaciowe.

Aranżacja salonu: kobieco i przytulnie

Wnętrze na poddaszu urządzone jest bardzo kobieco. Naturalne barwy i materiały stworzyły przytulny klimat pokoju na poddaszu zarówno do pracy, jak i relaksu. Aranżacja saloniku, który jest jednocześnie pracownią, utrzymana jest w barwach bieli i ciepłego beżu. Takie połączenie kolorów powiększyło optycznie pracownię.

Piękne tkaniny i szycie to żywioł właścicielki salonu po poddaszu. Uwagę zwraca dekoracja sofy – ozdobne poduszki z wykonanym przez właścicielkę haftem. Również krzesło doczekało się falbaniastego nakrycia siedziska. Małe okna w dachu zapewniają dość dobre doświetlenie wnętrza, a jasne barwy aranżacji salonu dodatkowo powiększają wnętrze. Nieliczne meble postarzane metodą shabby chic nadają salonikowi oryginalnego charakteru.

Galeria: ciekawa aranżacja salonu na poddaszu >>>