Wybraliśmy, naszym zdaniem, najładniejsze projekty łazienek. Przeważa w nich biel, ale nie tylko - są w nich  wykończenia, które tworzą nowoczesny styl w aranżacji. Projekty łazienek są nietypowe, stylowe - po porostu piękne. Pomysły zobaczysz w GALERII.

Projekt łazienki: trendy

Każdy z nas marzy, aby jego łazienka była jednocześnie funkcjonalna i wyjątkowa, a w praktyce okazuje się, że nie zawsze sami jesteśmy w stanie zaprojektować idealne wnętrze. Zanim więc zaczniemy projektować łazienkę, koniecznie zobacz nasze inspiracje i ZDJĘCIA ŁAZIENEK.

W najnowszych projektach łazienek coraz mniej jest płytek, często łazienka ma drewniane wykończenia, a jeśli kafelki to ozdobnie, w wyszczególnionych miejscach. Łazienka w nowej odsłonie, to lśniące białe płytki, połączone z chropowatym drewnem na podłodze.

Projekt łazienki w oryginalnym wydaniu bardzo często ma wkomponowane ma różne gatunki kamienia. Idealnie zaprojektowana łazienka, to pragnienie wielu z nas. Komfortowa, stylowa i funkcjonalna – to trzy cechy, które powinny być ujętej w aranżacji i projekcie łazienki.

Proste formy i monochromatyczne wnętrza to podstawowe wytyczne na łazienki 2013. To gwarantuje charakter i funkcjonalność łazienki. Proste formy mebli, kabin i umywalek, ten trend jest gustowny i lubiany, zapewne długo się utrzyma.

Zainspiruj się pomysłami w naszej Galerii!