Oto najładniejsze projekty łazienek! Przeważa w nich biel, ale nie tylko - są w nich wykończenia, które tworzą nowoczesny styl w aranżacji. Oprócz tego znajdziecie aranżacje łazienek w klimacie retro czy eklektyczny wystrój łazienki. Za pomocą starych mebli i stylizowanego wyposażenia projekty łazienek nabierają wyjątkowego charakteru. Zainspiruj się naszymi propozycjami - zobacz ciekawe i niebanalne łazienki.

Zobacz: 15 pomysłów na modne łazienki: galeria zdjęć >>>

Projekty łazienek: trendy

Każdy z nas marzy, aby łazienka była jednocześnie funkcjonalna i wyjątkowa. W praktyce okazuje się jednak, że nie zawsze sami jesteśmy w stanie zaprojektować idealne wnętrze. Dlatego przydadzą się inspiracje oraz pomysły na projekt łazienki.

W najnowszych projektach łazienek coraz mniej jest płytek. Często łazienka ma drewniane wykończenia, a jeśli pojawiają się kafelki, to ozdobnie, w wyszczególnionych miejscach. Łazienka w nowej odsłonie to również lśniące białe płytki połączone z chropowatym drewnem na podłodze.

Projekt łazienki w oryginalnym wydaniu bardzo często ma wkomponowane różne gatunki kamienia. Świetną alternatywę dla naturalnego surowca stanowią chociażby płytki ceramiczne imitujące marmur. Do łask powraca także wzór lastryka, inaczej terrazzo.

Proste formy i monochromatyczne wnętrza to podstawowe wytyczne, jeśli chodzi o modne łazienki. To gwarantuje charakter i funkcjonalność łazienki.

Nie przegap: Umywalka do łazienki. Wymiary, zasady wyboru, ciekawe inspiracje >>>

Wystrój łazienki: stylizowane wyposażenie

Na rynku dostępne są płytki łazienkowe wpisujące się wyglądem w klimat retro oraz stylizowana armatura. Za ich pomocą nadamy łazience charakter jak we wnętrzach sprzed lat. Wystrój łazienki nawiązujący do starych epok przypadnie do gustu osobom sentymentalnym, lubiącym tradycyjne motywy w urządzaniu wnętrz.

Jak wybrać dobrą umywalkę do łazienki?

 

Wybór umywalki niegdy nie był prosty. Przy zakupie należy przecież wziąć pod uwagę zarówno komfort korzystania, jak i wygląd. Pojawiło się jednak oczywiste rozwiąznanie: seria Geberit Acant, która łączy w sobie funkcjonalność i estetykę. Dzięki niej z łatowścią dobierzesz meble i pozostałe elementy wyposażenia łazienki tak, by spełniało Twoje potrzeby!

 

Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na geberit.pl

 

 

materiał partnera

Zobacz ciekawe produkty do łazienki:

Projekty łazienek i eklektyczne wnętrza: inspiracje

Stary mebel odziedziczony w spadku po odnowieniu i zabezpieczeniu przed wilogocią może stanowić praktyczną ozdobę łazienki. Rzeźbiona rama lustra, stylowe krzesło czy zabytkowa konsola, stojąca pod umywalką zamiast szafki, stworzą w łazience niesamowity klimat. Eklektyczne projekty łazienek, łączące stare z nowym, są niezwykle oryginalne i przyciągają uwagę. Stary mebel niedostępny w żadnym sklepie sprawi, że aranżacja łazienki będzie niepowtarzalna i wyjątkowa.

Polecamy: Eklektyczne wnętrze domu: czerwona cegła w aranżacji kuchni >>>

Jak urządzić łazienkę - GALERIE ZDJĘĆ

Zobacz galerie zdjęć ciekawych łazienek. Jeśli wciąż nie wiesz, jak urządzić swoją łazienkę, to te zdjęcia z pewnością staną się dla ciebie inspiracją!

Ocena: 5
Tekst: Wiktoria Dróżka Zdjęcia: materiały prasowe Ferro

POLECANE ARTYKUŁY