Oto najładniejsze projekty łazienek! Przeważa w nich biel, ale nie tylko - są w nich wykończenia, które tworzą nowoczesny styl w aranżacji. Oprócz tego znajdziecie aranżacje łazienek w klimacie w retro czy eklektyczny wystrój łazienki są teraz bardzo modne. Za pomocą starych mebli i stylizowanego wyposażenia projekty łazienek nabierają wyjątkowego charakteru. Zainspiruj się naszymi propozycjami - zobacz ciekawe i niebanalne łazienki ZDJĘCIA

Zobacz: 15 inspiracji na modne łazienki: galeria zdjęć >>>

Projekt łazienki: trendy

Każdy z nas marzy, aby jego łazienka była jednocześnie funkcjonalna i wyjątkowa, a w praktyce okazuje się, że nie zawsze sami jesteśmy w stanie zaprojektować idealne wnętrze. Zanim więc zaczniemy projektować łazienkę, koniecznie zobacz nasze inspiracje i ZDJĘCIA ŁAZIENEK.

W najnowszych projektach łazienek coraz mniej jest płytek, często łazienka ma drewniane wykończenia, a jeśli kafelki to ozdobnie, w wyszczególnionych miejscach. Łazienka w nowej odsłonie, to lśniące białe płytki, połączone z chropowatym drewnem na podłodze.

Projekt łazienki w oryginalnym wydaniu bardzo często ma wkomponowane ma różne gatunki kamienia. Idealnie zaprojektowana łazienka, to pragnienie wielu z nas. Komfortowa, stylowa i funkcjonalna – to trzy cechy, które powinny być ujętej w aranżacji i projekcie łazienki.

Proste formy i monochromatyczne wnętrza to podstawowe wytyczne na łazienki 2013. To gwarantuje charakter i funkcjonalność łazienki. Proste formy mebli, kabin i umywalek, ten trend jest gustowny i lubiany, zapewne długo się utrzyma.

Nie przegap: Umywalka do łazienki. Wymiary, zasady wyboru, ciekawe inspiracje >>>

Wystrój łazienki: stylizowane wyposażenie

Na rynku dostępne są płytki łazienkowe wpisujące się wyglądem w klimat retro oraz stylizowana armatura. Za ich pomocą nadamy łazience charakteru jak we wnętrzach sprzed lat. Wystrój łazienki nawiązujący do starych epok przypadnie do gustu osobom sentymentalnym, lubiącym tradycyjne motywy w urządzaniu wnętrz.

Zobacz ciekawe produkty do łazienki:

Projekty łazienek: eklektyczne wnętrza

Stary mebel, odziedziczony w spadku, po odnowieniu i zabezpieczeniu przed wilogocią, może stanowić praktyczną ozdobę łazienki. Rzeźbiona rama lustra, stylowe krzesło czy zabytkowa konsola, stojąca pod umywalką zamiast szafki, stworzą w łazience niesamowity klimat. Eklektyczne projekty łazienek, łączące stare z nowym, są niezwykle oryginalne i przyciągają uwagę. Stary mebel niedostępny w żadnym sklepie sprawi, że aranżacja łazienki będzie niepowtarzalna i wyjątkowa.

Polecamy: Eklektyczne wnętrze domu: czerwona cegła w aranżacji kuchni >>>

Jak urządzić łazienkę - GALERIE ZDJĘĆ

Zobacz galerie zdjęć stylowych łazienek. Jeśli wciąż nie wiesz, jak urządzić swoją łazienkę, to te zdjęcia z pewnością staną się dla ciebie inspiracją!