W zrób to sam pokazywaliśmy już jak zrobić regał ze skrzynek. Drewniane skrzynki, które można kupić np. w warzywniaku są świetnym materiałem na pomysłowe meble. Tym razem w zrób to sam prezentujemy pomysł na stolik kawowy ze skrzynki. Mała zmiana skrzynki, a efekt zaskakujący. W dodatku małym kosztem. A więc do dzieła!

Zrób to sam: stolik kawowy ze skrzynki

W zrób to sam robimy stolik kawowoy ze skrzynki. Do wykonania stolika będą potrzebne: drewniana skrzynka po owocach, pędzel, puszka białej farby akrylowej, papier ścierny.

Jak zrobić stolik ze skrzynki - instrukcja zrób to sam: powierzchnię skrzynki drewnianej dokładnie czyścimy papierem ściernym i odkurzamy. Malujemy skrzynkę białą farbą akrylową, pamiętając, by nanieść ją precyzyjnie w trudno dostępnych szczelinach między deseczkami. Po wyschnięciu pierwszej warstwy nakładamy kolejną dla uzyskania efektu czystej bieli. I stolik gotowy. Pamiętaj, by wybrać na stolik skrzynkę stabilną, nieuszkodzoną. Możemy też wykończyć dodatkowo blat, tak żeby stabilnie stawiać na stoliku gorące naczynia. Na blat stolika ze skrzynki można użyć płyty mdf, sklejki, czy szkła.

WIĘCEJ: zobacz jak zrobić stolik kawowy z palety