Wyśpij się zdrowo! W czerwcowym M jak mieszkanie o dobrze urządzonej sypialni

2017-05-08 18:25
W ciepłym klimacie
Autor: materiały prasowe Esprit Home Prawdziwy, dobry odpoczynek jest możliwy tylko w odpowiednim otoczeniu. Postaraj się, by sypialnia była twoim azylem. Postaw na ulubione kolory (raczej ze stonowanej palety naturalnych barw) i miłe w dotyku materiały.

Jak właściwie zadbać o higienę snu, aby co ranek budzić się wypoczętym i zregenerowanym? Ładnie urządzona sypialnia, odpowiednie warunki oraz cowieczorne dobre nawyki ułatwią ci to zadanie.

Jeśli chcesz spać spokojnie, a rano budzić się z energią, przede wszystkim zadbaj o powietrze w sypialni. Podstawą wydawać by się mogło wietrzenie, jednak biorąc pod uwagę smog i zanieczyszczenia na zewnątrz, lepiej zaufać nowoczesnej technologii i skorzystać z oczyszczacza powietrza. Aby mieć pewność, że nie wdychamy szkodliwych substancji chemicznych, do wykończenia wnętrza użyjmy produktów posiadających atesty i rekomendacje instytucji zdrowia. Kolejna ważna rzecz to wygodny materac, a także pościel. Przed wyborem wyposażenia sypialni warto dowiedzieć się, na co zwracać uwagę.

Więcej o aranżacji komforowej sypialni i warunkach do zdrowego snu dowiesz się z czerwcowego numeru M jak mieszkanie. Już na rynku!

Jeszcze zanim kupisz nowy numer, możesz przejrzeć inne nasze prezentacje: