Urządzamy kuchnię z wyspą

2017-09-13 15:44 Olga Kass
Drewno, kamień, czarna stal - tercet na topie
Autor: Materiały prasowe Dutchhouse HKliving Jednolite proste, drewniane fronty są doskonałym tłem dla wyspy z industrialną metalową konstrukcją i kamiennym blatem. Bujna zieleń odgrywa tu też ważną aranżacyjną rolę.

Gdzie najlepiej się sprawdza? W aneksach kuchennych sąsiadujących z salonem lub jadalnią. Wbrew swej nazwie, daje możliwość bycia razem, sprzyja życiu towarzyskiemu – także podczas przyrządzania posiłków.

To nie tylko kwestia mody. Wyspa w kuchni niezwykle się przydaje. Pełni funkcję dodatkowego blatu roboczego, magazynu, miejsca do gotowania, zmywania lub jedzenia. A od strony aranżacyjnej - może być np. optyczną granicą między kuchnią a salonem, interesującym rozwiązaniem przestrzennym, które sprawia, że wnętrze staje się niepowtarzalne. Wyspa zabiera za dużo miejsca? Niekoniecznie. Da się ją urządzić także w wersji mini. Oczywiście ważny jest również jej styl. I nim właśnie się kierowaliśmy, wyszukując w sklepach i na stronach internetowych najnowsze i najładniejsze rzeczy. Jaki jest twój ulubiony?

Z najnowszym październikowym numerem "M jak mieszkanie" urządzicie nie tylko kuchnię. Pomożemy wam też sprawnie zrobić remont sypialni, efektownie i funkcjonalnie zaprojektować kuchnię, efektownie zaaranżować salon. A poza tym odwiedzamy piękne mieszkania, w których nie brakuje inspiracji i dobrych rozwiązań.