TOP 5 spektakularnych metamorfoz polskich mieszkań! Zdjęcia PRZED i PO wprawiają w osłupienie

2022-02-03 13:39

W tym artykule zebraliśmy najciekawsze metamorfozy polskich mieszkań. Patrząc na zdjęcia PRZED i PO aż trudno uwierzyć, że to te same wnętrza. Metamorfozy mieszkań zostały przeprowadzone przy współpracy z architektami wnętrz, a efekt końcowy naprawdę przyprawia o zawrót głowy.

Metamozfozy polskich mieszkań
Autor: materiały prasowe Patrząc na zdjęcia PRZED i PO tych mieszkań, aż trudno uwierzyć, że to te same lokale!

Spis treści

  1. Metamorfoza małego mieszkania
  2. Metamorfoza mieszkania z łóżkiem w szafie
  3. Metamorfoza mieszkania z błękitną wyspą
  4. Pastelowa metamorfoza kuchni, salonu i łazienki
  5. Metamorfoza 45-metrowego mieszkania w Łodzi

Metamorfoza mieszkania zawsze wzbudza duże emocje, nawet jeśli jest to tylko zmiana koloru ścian czy wymiana starej sofy na nowy, modny narożnik. W przypadku tych mieszkań zmieniło się wszystko - ściany, podłogi, meble, wyposażenie. Cztery wnętrza, które prezentujemy poniżej przeszły spektakularną metamorfozę, dlatego lepiej usiądźcie, ponieważ zdjęcia PRZED i PO dosłownie "ścinają z nóg"!

ZOBACZ TEŻ: Tak mieszka Dawid Kubacki. Skoczek pokazał swój piękny dom na Podhalu

Metamorfoza małego mieszkania

To niewielkie mieszkanie przeszło totalny remont - z pomocą doświadczonej architektki wnętrz, mieszkanie zyskało nowego blasku, stało się też estetyczną i w pełni funkcjonalną przestrzenią. Patrząc na zdjęcia "przed" możemy zauważyć wyblakłe żółte ściany, kuchenną i łazienkową tapetę rodem z lat 90. i  płytki podłogowe, które wiele już widziały... Jak z mieszkania, w którym zatrzymał się czas stworzono przytulną, nowoczesną i przede wszystkim - funkcjonalną przestrzeń? Zajrzyj do galerii zdjęć:

Metamorfoza mieszkania z łóżkiem w szafie

Metamorfoza, jaką przeszło to mieszkanie jest naprawdę imponująca. Przed remontem wyglądało, jak zaniedbane lokum rodem z PRL. Ponura i smutna meblościanka w salonie, rozkładana kanapa, która nie zachęca do spania, ciemny i ciasny przedpokój, jaskrawo-zielone ściany w kuchni i rząd szafek, które pierwszą młodość mają już za sobą...

Właściciele tego niewielkiego mieszkania postanowili skorzystać z pomocy architekta wnętrz. W efekcie mieszkanie zmieniło się nie do poznania! Teraz wnętrze wygląda nowocześnie, funkcjonalnie i elegancko. Zobacz tę niezwykłą metamorfozę w galerii zdjęć:

Metamorfoza mieszkania z błękitną wyspą

To warszawskie mieszkanie przed metamorfozą było niskie, ciasne i przytłaczające. Re-aranżacja 45-metrowej przestrzeni nie tylko optycznie ją powiększyła, ale i umożliwiła spełnienie marzenia właścicielki o niebieskiej wyspie w kuchni. Metamorfoza tego mieszkania to doskonały przykład, jak można maksymalnie wykorzystać niewielki metraż i urządzić jasne i przytulne gniazdko! Zobacz zdjęcia przed i po:

Pastelowa metamorfoza kuchni, salonu i łazienki

Ogromną wagę w kreowaniu stylu i klimatu wnętrza odgrywają kolory, zwłaszcza mebli. W tym mieszkaniu, jeszcze przed metamorfozą, dominowały ciemne, ciężkie meble. Nie tylko w salonie - cała kuchnia była zabudowana ciemnymi frontami. Nie zabrakło ich nawet w łazience! Przez to mieszkanie wydawało się dość ponure i przytłaczające. 

Chcąc całkowicie odmienić swoje mieszkanie, właściciele postanowili skorzystać z pomocy doświadczonego architekta wnętrz. W efekcie mieszkanie nabrało świeżości, a sprytne wprowadzenie pastelowych odcieni mięty i granatu nadało aranżacji unikatowego charakteru. Zobacz efekt końcowy i zdjęcia przed remontem:

Metamorfoza 45-metrowego mieszkania w Łodzi

W zamyśle inwestorów to 45-metrowe mieszkanie miało być przeznaczone wyłącznie na wynajem. Zanim jednak wprowadził się do niego singiel lub modna para, mieszkanie przeszło gruntowny remont. Ciemna podłoga w salonie i sypialni, zamiast wprowadzać przytulny klimat do tych pomieszczeń - uwypuklała niewielki metraż.

Drewniana zabudowa aneksu kuchennego prezentowała się dość niekorzystnie w ciepłym, żółtym świetle, a czerwona łazienka wcale nie pomagała w relaksie. Potrzebna była zmiana. Po remoncie mieszkanie nabrało eleganckiego i nowoczesnego klimatu. Zobacz efekty:

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE