Sezon na polski dizajn

2009-08-27 2:00
Sezon na polski dizajn
Autor: Materiały prasowe firmy

Puf z kolekcji New Folk to coś dla tych, którzy lubią twórcze powroty. Ornament wykonany haftem krzyżykowym nawiązuje do ludowego rękodzieła.

Sezon na polski dizajn
Autor: Materiały prasowe firmy

Podczas warsztatów Nowy Folk Design (3-6 czerwca br.) w Starej Drukarni w Poznani odbył się przedpremierowy pokaz nowej kolekcji mebli New Folk zaprojektowanej dla marki Meble Vox przez Annę Stępkowską. Ideą projektu było przeniesienie elementów sztuki ludowej do aktualnych trendów w meblarstwie przy wykorzystaniu nowoczesnych materiałów i  technologii. Kolekcja mebli New Folk to wyraźne pomieszanie stylistyk, co jest teraz bardzo popularne we wzornictwie na całym świecie - mówi projektantka. Dobre wzornictwo i współczesne technologie dają niepowtarzalny efekt.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

W czerwcowym numerze M jak Mieszkanie otwieramy sezon balkonowy. Urządzamy oazę za oknem – klimatyczną, wygodną, zapewniającą relaks.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - Czerwiec 2022