Remonty Szelągowskiej, Warszawa. Małe mieszkanie Beaty całe w lustrach! Zdjęcia po metamorfozie zachwycają

2023-09-27 22:30

W 4. odcinku 6. sezonu programu "Totalne remonty Szelągowskiej" Dorota Szelągowska wykorzystała potencjał luster w aranżacji małego mieszkania pani Beaty z Warszawy. Efekt końcowy przerósł najśmielsze oczekiwania właścicielki!

Spis treści

  1. "Totalne remonty Szelągowskiej" - 6. sezon już w TVN
  2. Dorota Szelągowska odmieniła mieszkanie Beaty z Warszawy
  3. Tak Dorota Szelągowska rozjaśniła małe, ciemne mieszkanie

"Totalne remonty Szelągowskiej" - 6. sezon już w TVN

Doroty Szelągowskiej nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Słynna projektantka wnętrz już po raz 6. wyruszyła w podróż po Polsce, żeby nieść pomoc tym, którzy tego bardzo potrzebują. Jej niestrudzoną ekipą remontową dowodzi ulubieniec widzów - Darek stolarz. Najnowszy sezon wystartował 6 września 2023 r.

Nowe odcinki "Totalnych remontów Szelągowskiej" można oglądać w każdą środę, na antenie TVN o godz. 21.30.

Dorota Szelągowska odmieniła mieszkanie Beaty z Warszawy

Bohaterką 4. odcinka 6. sezonu "Totalnych remontów Szelągowskiej" jest 35-letnia Beata, która w wieku dwóch lat przeżyła bardzo ciężki wypadek. On w pewnym stopniu zdeterminował jej dalsze życie. Jej mama, Małgorzata bardzo długo walczyła o zdrowie córki. Nie chciała, żeby Beata była na stałe przykuta do łóżka. Udało się, ale bohaterka programu do tej pory chodzi o kulach i ma uszkodzone kręgi szyjne.

Niestety później życie też jej nie oszczędzało. W wieku 23 lat straciła miłość swojego życia – Jakuba. Ojciec jej córki zginął tragicznie w wypadku samochodowym. Ich dziecko – Wiktoria miała wtedy niespełna dwa lata. Od tamtej pory Beata jest samodzielną mamą. Wspólnie z córką nieustannie pielęgnują pamięć o Jakubie.

Beata mimo licznych przeciwności losu nie poddaje się i stara się żyć normalnie. Niestety w ogóle nie ma czasu dla siebie. Jest całkowicie poświęcona swojej jedenastoletniej córce Wiktorii oraz pracy i pomocy innym.

Czytaj także: Niesamowita metamorfoza domu w Piasecznie. Na szafkach w kuchni namalował dzieła sztuki

Bohaterka "Totalnych remontów Szelągowskiej" wie najlepiej jak pomagać osobom z niepełnosprawnościami, dlatego zdecydowała się na otworzenie w Warszawie sklepu medycznego. Beata uwielbia swoją pracę i cały czas chce się rozwijać. W weekendy uczęszcza do technikum dla dorosłych, aby zdobyć tam tytuł – technika ortopedy. Angażuje się też w promowanie sportu dla osób z niepełnosprawnościami. Co roku wspiera organizatorów Mistrzostw Świata w rugby na wózkach. Podarowała też sprzęt do Szpitala Reumatologicznego w Warszawie.

Pani Beata razem z córką mieszka w małym mieszkaniu w Warszawie. Lokum zupełnie nie jest przystosowane do jej możliwości. Nie ma też gdzie przechowywać swoich rzeczy. Co z tym fantem zrobiła Dorota Szelągowska?

Tak Dorota Szelągowska rozjaśniła małe, ciemne mieszkanie

Dorota Szelągowska zdecydowała się zaaranżować mieszkanie pani Beaty za pomocą luster, które optycznie powiększyły przestrzeń. W kuchni postawiła na lustrzane płytki w kształcie cegły, w salonie ściany pomalowano na biało i ozdobiono je sztukaterią. Biel, złoto i berze stworzyły klasyczną i elegancką przestrzeń.

Quiz o czasach PRL. Sprawdź, ile pamiętasz albo co wiesz o tym okresie

Pytanie 1 z 10
PRL to lata:
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE