Projekt wnętrz w eleganckim stylu nowoczesnym ze złotem i turkusowymi ścianami

2017-07-24 10:18

Elegancka aranżacja salonu z aneksem kuchennym w stylu nowoczesnym, z zaskakującym detalem, która zdobyła nagrodę w kategorii projekt koncepcyjny w tegorocznej edycji konkursu VASCO Integracja! Zobaczcie!

Nagrodzony w 11 edycji konkursu VASCO Integracja projekt koncepcyjny Anny Kamińskiej dotyczy przestrzeni salonu z aneksem kuchennym. Elementem wyróżniającym aranżację jest wertykalny grzejnik w kolorze złotym. Wystrój wnętrz zaprojektowany jest dla osób ceniących sobie spokój i odpoczynek na łonie natury.

Turkus i złoto w salonie  

Aranżacja wnętrza utrzymana jest w eleganckim stylu nowoczesnym. Meble – zabudowa kuchenna, ściana z telewizorem oraz zabudowa w holu zostaną wykonane według indywidualnego projektu. Naturalne materiały, z których mają być wykonane meble zostaną ładnie podkreślone przez głęboki odcień turkusu na kilku ścianach. Kolor ten jest też świetnym tłem dla modnych miedzianych i złotych dodatków nadających wnętrzu elegancji. Kropką nad „i” aranżacji salonu z aneksem kuchennym są jednak złoty grzejnik i stół z marmurowym  blatem umieszczone w jednej linii. Zestawienie  białego marmuru i złota jest ponadczasowe i chętnie wybierane do eleganckich aranżacji. Kształt i ułożenie elementów grzejnika powtarza detale drewnianej boazerii na przeciwległej ścianie. Rynny pomalowane na czarno w suficie podwieszanym mieszczące minimalistyczne oświetlenie podkreślają i równoważą czarne fronty szafek kuchennych.

Czytaj też: Złoto i marmur. Trendy

Aranżacja kuchni w kolorze czarnym ze złotym grzejnikiem
Autor: VASCO