Sesja miesiąca: elegancki dom w Łodzi

Tylko nie z katalogu!
Autor: Monika Filipiuk-Obałek

Pierwsze mieszkanie Weroniki było po sufit wypełnione barwami. Drugie - stonowane, minimalistyczne. Dom, do którego niedawno się wprowadziła, to wypadkowa poprzednich doświadczeń. Spokojny wystrój ożywiają mocne akcenty. I choć jest on nowoczesny, wyczuwa się w nim także klimat... kamienicy. - Wnętrza muszą mieć „pazur” - mówi właścicielka.

Kąpiel w kolorze słońca...

Żółte fragmenty ścian (pomalowane je farbą przeznaczoną do łazienek) wprawiają w dobry nastrój. Tylko przy podświetlonej półce po lewej stronie położono żółty lacobel. W zabudowanej przestrzeni nad stelażem WC naprzeciw mieszczą się schowki na kosmetyki i środki czystości.


Zobacz całą sesję autorstwa Moniki Filipiuk-Obałek w kwietniowym numerze M jak mieszkanie!

Kup miesięcznik M JAK MIESZKANIE w naszym sklepie>>>

 

- Czas kupić coś większego, pomyślałam, gdy garderoba w poprzednim M stawała się stanowczo za ciasna – wspomina z przymrużeniem oka Weronika. Jako rodowita łodzianka, nie wyobrażała sobie innego mieszkania niż w kamienicy z artystycznym klimatem. Któregoś wieczoru jednak poszukiwania lokum zawiodły ją do nowego osiedla domków. Część z nich była jeszcze w budowie. Zima, śnieg skrzył się w reflektorach auta, wokół baśniowa sceneria…


O tym, co zdarzyło się później i jak Weronika urządzała swój nowy dom, przeczytacie w najnowszym numerze M jak mieszkanie. Jest już na rynku!

NOWY NUMER

W kwietniowym numerze M jak Mieszkanie szykujemy się do Wielkanocy. Porządki? Gotowanie? Nie tym razem. Tegoroczne święta witamy pięknie udekorowanym domem.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - Kwiecień 2021