Sesja miesiąca: elegancki dom w Łodzi

2017-02-16 14:25
Tylko nie z katalogu!
Autor: Monika Filipiuk-Obałek

Pierwsze mieszkanie Weroniki było po sufit wypełnione barwami. Drugie - stonowane, minimalistyczne. Dom, do którego niedawno się wprowadziła, to wypadkowa poprzednich doświadczeń. Spokojny wystrój ożywiają mocne akcenty. I choć jest on nowoczesny, wyczuwa się w nim także klimat... kamienicy. - Wnętrza muszą mieć „pazur” - mówi właścicielka.

Kąpiel w kolorze słońca...

Żółte fragmenty ścian (pomalowane je farbą przeznaczoną do łazienek) wprawiają w dobry nastrój. Tylko przy podświetlonej półce po lewej stronie położono żółty lacobel. W zabudowanej przestrzeni nad stelażem WC naprzeciw mieszczą się schowki na kosmetyki i środki czystości.


Zobacz całą sesję autorstwa Moniki Filipiuk-Obałek w kwietniowym numerze M jak mieszkanie!

Kup miesięcznik M JAK MIESZKANIE w naszym sklepie>>>

 

- Czas kupić coś większego, pomyślałam, gdy garderoba w poprzednim M stawała się stanowczo za ciasna – wspomina z przymrużeniem oka Weronika. Jako rodowita łodzianka, nie wyobrażała sobie innego mieszkania niż w kamienicy z artystycznym klimatem. Któregoś wieczoru jednak poszukiwania lokum zawiodły ją do nowego osiedla domków. Część z nich była jeszcze w budowie. Zima, śnieg skrzył się w reflektorach auta, wokół baśniowa sceneria…


O tym, co zdarzyło się później i jak Weronika urządzała swój nowy dom, przeczytacie w najnowszym numerze M jak mieszkanie. Jest już na rynku!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

W czerwcowym numerze M jak Mieszkanie otwieramy sezon balkonowy. Urządzamy oazę za oknem – klimatyczną, wygodną, zapewniającą relaks.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - Czerwiec 2022