Polskie domy 2017

2017-04-14 12:09

Polskie domy 2017. Młode duchem apartamenty w kamienicach. Nowoczesna willa dla trzech pokoleń. Mieszkanie w tonacji morza. 

Trzypokoleniowa rodzina z Konstancina (DW 5/17, s.54, fot. Hanna Długosz) poprowadziła bryłę swojego domu „slalomem” pomiędzy drzewami, by jeszcze mocniej podkreślić swój związek z przyrodą. Para podróżników, urządzając apartament na skraju nadmorskiego lasu, zapatrzyła się w błękit nieba i prześwitujące przez korony morze ( DW 5/17, s.66, fot. Michał Skorupski). Porzuciła tradycyjne ciepłe „udomowione” barwy na rzecz chłodnych czy też – jak mówią – miętowych. Agnieszka i Wojtek z poznańskiego Łazarza (DW 5/17, s. 44, fot. FOTOMOHITO) zburzyli gotowe, ułożone wnętrze mieszkania w starej kamienicy, by połączyć tu sztukaterie z minimalizmem.

 

Więcej w nowym majowym wydaniu Dobrego Wnętrza

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Z czerwcowym „M jak Mieszkanie” w sezon letni wkraczamy pełni optymizmu – z fantazją, lekkością i w kolorze! Pomogą w tym rozwiązania, meble i dodatki, które poprawią nasz komfort wypoczynku i pozwolą poczuć się jak na wakacjach.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - Czerwiec 2021