Numer specjalny MURATORA - 50 POMYSŁÓW NA WYKOŃCZENIE DOMU już w kioskach!!!

2016-10-20 13:19
Numer specjalny MURATORA 50 pomysłów
Autor: MURATOR

Numer specjalny miesięcznika Murator – 50 POMYSŁÓW NA WYKOŃCZENIE DOMU jest już dostępny w kioskach. W poradniku znajduje się mnóstwo inspiracji i informacji jak modnie i funkcjonalnie wykończyć dom oraz zaaranżować mieszkanie. Spośród nich szczególnie wyróżniono 50, które sprawdzą się w każdym domu!

Pomysłów na to, jak urządzić dom, by spełniał nasze potrzeby i uwzględniał  aranżacyjne trendy, jest mnóstwo. W poradniku przedstawiono wiele z nich, wyróżniając 50, które sprawdzą się w każdym domu.

50 pomysłów na wykończenie domu i aranżację mieszkania

Współczesne tendencje aranżacyjne dają bardzo dużą swobodę w urządzaniu wnętrz. Głównie zaznaczają kierunek, w którym należy podążać, ale nie narzucają gotowych rozwiązań. Możemy więc niemalże wszystko – położyć w salonie ceramiczną podłogę, która będzie wyglądała jak drewniana, pomalować ściany farbami magnetycznymi lub tablicowymi albo pokryć je pasami tapety układanymi poziomo. W łazience możemy zrobić prysznic bez kabiny i brodzika, kuchnię połączyć z sąsiadującym z nią innym pomieszczeniem tak, że będą stanowiły jedną wspólną przestrzeń, zbudować sufity podwieszane, by za pomocą zamontowanych w nich nowoczesnych źródeł światła tworzyć nastroje.
Możemy niemalże wszystko – pod warunkiem że wiemy, co jest dla nas najlepsze. Niezdecydowanym podpowiadamy, co teraz jest modne, co wygodne, co trendy, a co nie zestarzeje się szybko. Propozycje ponadczasowe, którym warto się dokładnie przyjrzeć, są ponumerowane. Zachęcamy do lektury!

Wydanie specjalne MURATORA - 50 pomysłów na wykończenie domu będzie dostępne w kioskach do końca roku.


KUP TEN NUMER >>