Nowoczesna kuchnia i salon. Gustowna aranżacja wnętrz

2013-03-04 11:12

Kuchnia i salon utrzymane są w naturalnych, ciemnych barwach. Aranżacja wnętrz jest nowoczesna i gustowna. Ciekawe materiały wykorzystane w aranżacji wnętrz sprawiły, że kuchnia i nowoczesny salon stworzyły harominijne połączenie.

Kuchnia i salon urządzone są nowocześnie i ze smakiem. Aranżacja wnętrza o małym metrażu (40 m2) stanowiła dla jego właścicieli wyzwanie. Sięgnęli więc po wypróbowane sposoby na oszczędne wykorzystanie przestrzeni. Przesunęli istniejące ściany kuchni i salonu, stworzyli kilka ukrytych szaf i schowków oraz zamontowali przesuwne drzwi.

Aranżacja wnętrza: wygodna kuchnia i salon

Kuchnia i salon są połączone, dlatego też ich aranżacja wnętrz nawiązuje do siebie. W kuchni i salonie królują stonowane kolory, na podłodze umieszczono szary gres lappato, który nadaje wnętrzu surowego charakteru. Całość ożywiają nieliczne dodatki w energetycznych kolorach oraz kuchnia, w której wyróżniają się błyszczące powierzchnie ciemnego szkła.

Aranżacja wnętrza: kuchnia z połyskiem

Kuchnię i salon oddziela grafitowa szyba zastępująca ściankę działową. Kompaktowa kuchnia w stylu glamour nawiązuje do stonowanej kolorystyki w aranżacji całego wnętrza. Fronty z białego MDF-u i forniru hebanowego sąsiadują z czarnym szkłem. Fragmenty ścian pokrywa mozaika Martix (Dune). Mimo zastosowania ciemnych barw, połyskliwe, niemal lustrzane powierzchnie tworzą wrażenie przestronności. Między zabudową kuchni a kanapą zmieścił się niewielki stół, który w razie potrzeby można rozłożyć.

Kuchnia i salon urządzone są gustownie i ze smakiem. Aranżacja wnętrz jest spójna i harmonijna a połyskujące i mocne akcenty kolorystyczne nadają mu charakteru glamour.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

W październikowym numerze „M jak Mieszkanie” zapraszamy do domu ciepłe, zgaszone odcienie i nastrojowe światło. Przedstawiamy inspirujące przykłady lamp w stylach boho, industrialnym i nowoczesnym. Znajdziesz tu swoje ulubione!

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie – Październik 2021