"Nasz Nowy Dom", Góra Kalwaria. Totalna metamorfoza zagrzybionego mieszkania. Zmieniło się nie do poznania!

2023-09-27 8:38

W 3. odcinku programu "Nasz Nowy Dom" ekipa Przemysława Oślaka zawitała do Góry Kalwarii, gdzie mieszka pani Magda i jej wnuk Kordian. Pleśń w mieszkaniu była poważnym zagrożeniem dla ich zdrowia i pomoc była niezbędna. Budowlańcy spisali się na medal! Patrząc na zdjęcia "przed" i "po" remoncie aż trudno uwierzyć, że to te same wnętrza.

Spis treści

  1. "Nasz Nowy Dom" - 21. sezon z nową prowadzącą
  2. "Nasz Nowy Dom 21" odc. 3. Góra Kalwaria

"Nasz Nowy Dom" - 21. sezon z nową prowadzącą

W 2023 roku z programem "Nasz Nowy Dom" pożegnała się Katarzyna Dowbor. 21. sezon uwielbianego przez widzów programu wystartował z nową prowadzącą - Ela Romanowską. Tym razem z remontami mierzy się znana już widzom drużyna architektów: Martyna Kupczyk, Marta Kołdej i Maciej Pertkiewicz oraz niezawodni kierownicy budowy: Przemysław Oślak i Wiesław Nowobilski.

Czytaj też: Niesamowita metamorfoza domu w Piasecznie. Na szafkach w kuchni namalował dzieła sztuki

"Nasz Nowy Dom 21" odc. 3. Góra Kalwaria

W 3. odcinku programu "Nasz Nowy Dom" pokazana została niezwykła metamorfoza mieszkanie w bloku w Górze Kalwarii, które zajmuje pani Magda. Kobieta wychowuje swojego wnuka Kordiana i mimo bardzo słabego zdrowia, wciąż pracuje, pomagając osobom starszym. Pasją zaraziła wnuka, Kordian jest wolontariuszem i stara się wspierać potrzebujących.

Babcia i wnuk mieli wspólne marzenie – pragnęli, aby z ich mieszkania zniknął wszechobecny grzyb, który rujnował ich zdrowie i sprawiał masę kłopotów.

Polecamy: Niesamowita metamorfoza domu w Piasecznie. Na szafkach w kuchni namalował dzieła sztuki. Zobacz zdjęcia

Jak ja zostawię takie mieszkanie kiedyś wnuczkowi, to on naprawdę sobie nie poradzi - wyznała w programie pani Magda.

Problemem w mieszkaniu była też ciasna łazienka z wanną, z której pani Magdzie co raz trudniej było korzystać. Do akcji wkroczyła ekipa Przemka: Martyna zaprojektowała zupełnie nowe wnętrza, a Ela Romanowska postarała się, by wszystkie marzenia rodziny zostały spełnione.

Koniecznie zajrzyj do naszej galerii i zobacz, jak zmieniło się mieszkanie pani Magdy z Góry Kalwarii. Teraz wygląda zupełnie inaczej!

Quiz o czasach PRL. Sprawdź, ile pamiętasz albo co wiesz o tym okresie

Pytanie 1 z 10
PRL to lata:
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE