MM 08/15 - Ilona Andziulewicz: Mój przepis na lato

2016-01-29 13:26

Mam dwie wielkie pasje: rękodzieło i kulinaria. Zapraszam w swoje progi na tartę i babeczki – mówi Ilona Andziulewicz.

Andziulewicz
Autor: materiały prasowe Moje wykształcenie (specjalista ds. marketingu i oligofrenopedagog) nie ma wiele wspólnego z rękodziełem, ale chciałabym kiedyś móc połączyć pracę twórczą z zawodową - mówi Ilona.

Żyję kreatywnie, a rękodziełem zajmuję się od zawsze – opowiada Ilona. Robię wianki, ozdoby z gipsu i masy solnej, szydełkuję, fotografuję, szyję (na zdjęciu fartuszek mojego autorstwa). Jestem wulkanem energii i trudno jest mi usiedzieć w miejscu. Moje mieszkanie przeszło prawdziwą metamorfozę. Po starych ciężkich meblach zostało tylko wspomnienie! Odnowiłam je, korzystając z techniki shabby chic, dzięki czemu są dzisiaj białe i noszą przecierane ślady. Dawanie nowego życia zapomnianym przedmiotom stało się moją wielką pasją. Kolekcjonuję też porcelanę i tekstylia. I gotuję! Swoimi potrawami lubię zaskakiwać rodzinę i przyjaciół, szczególnie na kameralnych przyjęciach, które z przyjemnością urządzam. Prowadzę także blog Mylookbeauty.blogspot.com – zachęcam do zajrzenia na niego.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE