MM NS 2/17 - Iza Jurasik-Kamińska i Monika Jurasik: Iza i Monika budują klimat

2018-02-26 15:38 Justyna Marczuk
NS Iza i Monika
Autor: A Matka i córka - na blogu pomagają tworzyć nastrojowe wnętrza.

Podpowiadamy, jak dobrze czuć się w swoich czterech kątach. Jak nadać wnętrzu duszę

Dom z duszą (Pozachodzie.pl) to nie jest kolejny blog wnętrzarski z listą zakupów w stylu „musisz to mieć”. To blog o wnętrzach z klimatem, o prostym życiu, a czasem o rodzinie – opowiadają Iza Jurasik-Kamińska (mama, z prawej) i Monika Jurasik (córka) z Wrocławia. – Z miłości do ręcznie wykonywanych ozdób i stylu skandynawskiego, stworzyłam markę dekoracji do pokoju dziecka „Po zachodzie”. Jestem też autorką marki lnianych tekstyliów kuchennych „Blue and white”. Ozdobią mój przyszły, wymarzony biały dom za miastem – mówi Iza. – Będzie musiał mieć szopę lub inne pomieszczenie, w którym powstanie warsztat do tych wszystkich szalonych DIY, które robię. Zadbam też o energię i kolory jak w obrazach. To one przede wszystkim budują klimat.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Z czerwcowym „M jak Mieszkanie” w sezon letni wkraczamy pełni optymizmu – z fantazją, lekkością i w kolorze! Pomogą w tym rozwiązania, meble i dodatki, które poprawią nasz komfort wypoczynku i pozwolą poczuć się jak na wakacjach.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - Czerwiec 2021