MM NS 1/17 - Małgorzata Budzich: Małgosia odnawia

2018-02-26 14:53

Przeglądam książki o polskim dizajnie, odwiedzam wystawy. Kocham wzory, zwracam uwagę na formę, kolor i fakturę

NS Małgosia
Autor: aaa Na co dzień pracuję w wydawnictwie prawniczym, jestem mamą dwójki dzieci i nałogowym przetwórcą starych mebli oraz dodatków.

O dnawianie mebli to moja kreatywna odskocznia od codziennych obowiązków – mówi Małgorzata Budzich. – Nieustannie dowiaduję się czegoś nowego o technikach, drewnie, narzędziach. Mocno rozwinął się we mnie instynkt łowcy – przeglądam aukcje, odwiedzam komisy i targi staroci, zaglądam do altanek śmietnikowych, a u znajomych – do piwnic oraz na strychy…  Czytam różne blogi i artykuły, inspiruję się pracami innych. Jest to doskonała okazja do poznawania ciekawych osób, pasjonatów rzemiosła i majsterkowania. Mimo że często brak mi czasu, to czuję, jak moja pasja mnie kształtuje, podnosi poziom endorfin i jest powodem do dumy z końcowych efektów.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE