MM 09/15 - Agnieszka Miązek: Angielski kreatywnie

2015-08-06 13:21

Czy nauka języka obcego musi kojarzyć się z nudnymi kursami i żmudnym zapamiętywaniem słówek? Już nie! Poznaj nasze bohaterki, które wpadły na nowatorski pomysł połączenia lekcji angielskiego z twórczością rękodzielniczą!

kreatywny angielski
Autor: Konrad Kalbarczyk Oryginalna biżuteria z kolorowych tkanin to, obok dodatków do domu, ulubiona twórczość Agnieszki i Lidii. W zależności od rodzaju użytej tkaniny i dodatków można wyczarować ozdoby na każdą okazję!

Lady Language – tak nazywa się szkoła stworzona przez siostry: Lidię Rekosz-Domagałę (z lewej) i Agnieszkę Miązek (w środku) oraz nieobecną na sesji ich koleżankę, Urszulę Piechurę-Zygert. Pomysł na kursy hand made prowadzone w języku angielskim zrodził się z połączenia wspólnych pasji naszych bohaterek (są one nauczycielkami, a ich hobby to rękodzieło). Na zajęciach prowadzonych przez Agnieszkę powstają wspaniałe dekoracje z kolorowych materiałów, zabawki, kobiece drobiazgi, jak torebki czy biżuteria z tkanin. Poprosiłyśmy dziewczyny, żeby przygotowały w naszym studiu foto, krok po kroku, dwie rzeczy: pikowaną tablicę na notatki oraz urocze ozdobne literki. Zapraszamy na kurs DIY w Moim Mieszkaniu i na filmach!

Jak zrobic modne literki z materiału z imieniem dziecka?

Jak zrobić uroczą tablicę tekstylną do pokoju dziecka?

Nasi Partnerzy polecają