MM 09/15 - Agnieszka Miązek: Angielski kreatywnie

2015-08-06 13:21

Czy nauka języka obcego musi kojarzyć się z nudnymi kursami i żmudnym zapamiętywaniem słówek? Już nie! Poznaj nasze bohaterki, które wpadły na nowatorski pomysł połączenia lekcji angielskiego z twórczością rękodzielniczą!

kreatywny angielski
Autor: Konrad Kalbarczyk Oryginalna biżuteria z kolorowych tkanin to, obok dodatków do domu, ulubiona twórczość Agnieszki i Lidii. W zależności od rodzaju użytej tkaniny i dodatków można wyczarować ozdoby na każdą okazję!

Lady Language – tak nazywa się szkoła stworzona przez siostry: Lidię Rekosz-Domagałę (z lewej) i Agnieszkę Miązek (w środku) oraz nieobecną na sesji ich koleżankę, Urszulę Piechurę-Zygert. Pomysł na kursy hand made prowadzone w języku angielskim zrodził się z połączenia wspólnych pasji naszych bohaterek (są one nauczycielkami, a ich hobby to rękodzieło). Na zajęciach prowadzonych przez Agnieszkę powstają wspaniałe dekoracje z kolorowych materiałów, zabawki, kobiece drobiazgi, jak torebki czy biżuteria z tkanin. Poprosiłyśmy dziewczyny, żeby przygotowały w naszym studiu foto, krok po kroku, dwie rzeczy: pikowaną tablicę na notatki oraz urocze ozdobne literki. Zapraszamy na kurs DIY w Moim Mieszkaniu i na filmach!

Jak zrobic modne literki z materiału z imieniem dziecka?

Jak zrobić uroczą tablicę tekstylną do pokoju dziecka?

Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE