Miejsce do pracy w domu. Pokazujemy pracownię zorganizowaną przez parę architektów!

2015-08-06 19:09
Kąt wypoczynkowy pod oknem pomiędzy pracowniami
Autor: Mariusz Bykowski Kacik wypoczynkowy pomiedzy dwoma bliźniaczymi pracowniami. Pojemna skrzynia z płyty OSB wykonana według projekt właścicieli służy jako siedzisko i pojemny schowek. Ściany pomalowano farbą tablicowo - magnetyczną, na której architekci umieszczają notatki i kontakty do aktualnych klientów. Poduszki: Eichholtz, BoConcept; Narzuta BoConcept, girlanda świetlna: Cotton Ball Lights

Wiele osób marzy o miejscu do pracy w domu. Jedni dla przyjemności inni z racji wykonywanego zawodu. Miejsce do pracy w domu wymaga dobrej organizacji, zwłaszcza jeśli służy do pracy zawodowej i usytuowania blisko wejścia do mieszkania. Zobaczcie jak miejsce do pracy w domu zorganizowali sobie architekci z pracowni Superpozycja Architekci!

Coraz więcej aktywności zawodowych pozwala na pracę w domu. Domowymi pracowniami z miejscem do pracy zainteresowane są zwłaszcza osoby wykonujące zawody wolne, na przykład architekci. Tak jest właśnie w przypadku pary architektów z pracowni Superpozycja Architekci. Szukając mieszkania architekci wybierali takie miejsca, w których da się wydzielić osobne wnętrza na miejsce do pracy. I udało się. Po długich poszukiwaniach znaleźli poddasze, które co prawda wymagało mnóstwo pracy, ale dla architektów to nie problem. Dzięki temu nie muszą teraz wynajmować biura na zewnątrz.

Widok na pracownię i dizajnerski stolik
Autor: Mariusz Bykowski Stolik umieszczono przy ścianie ze starej cegły, pomalowanej biało. W aranżacji i pracowni i mieszkania widać dbałość architektów o zachowanie i ookazanie substancji starej kamienicy.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

W październikowym numerze „M jak Mieszkanie” zapraszamy do domu ciepłe, zgaszone odcienie i nastrojowe światło. Przedstawiamy inspirujące przykłady lamp w stylach boho, industrialnym i nowoczesnym. Znajdziesz tu swoje ulubione!

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie – Październik 2021