Męski pokój - nowoczesne wnętrza w męskim ujęciu

2016-05-05 11:41 Redakcja

Oto męskie wnętrza. Czy wnętrza w męskim pokoju czymś się różnią? Zobaczcie ładne aranżacje i pomysły na nowoczesne wnętrza, zdradzamy jak urządzają się mężczyźni. Te zdjęcia mieszkań świadczą o tym, że naprawdę mają dobry gust.

W męskich wnętrzach często się teraz spotyka świetne rozwiązania techniczne, elektroniczne i dobry dizajn. Właściciele męskich wnętrz często nie mają czasu na przemeblowania, wymianę mebli czy sprzętów – wszystko musi więc działać perfekcyjnie i być dobrze wykonane. Nosić coś do naprawy? Nie ma mowy, bo kiedy? Wielu z nich to gadżeciarze, stąd w męskich wnętrzach sporo elektronicznych i dizajnerskich nowinek. Ale nie tylko takich...

Pomysłowe rozwiązania do męskiego pokoju

W męskich pokojach rozwiązania architektoniczne nierzadko są fascynujące, np. wielki kubik na środku otwartej (wcale niedużej) przestrzeni, z wycięciami, półkami, wnękami, sugerującymi budowlę z klocków. Zabawa? Nic podobnego! Tak naprawdę w kubiku jest urządzona funkcjonalna kuchnia (zobacz nasze zdjęcia). Albo żółte schody w męskim wnętrzu, prowadzące na piętro, pod którymi mieszczą się pojemne schowki, czy sypialnia na ukrytej antresoli. W męskich wnętrzach pojawiają się wyspy w formie nowoczesnych barków kuchennych, hokery, miejsce na hobby, stanowisko komputerowe, gabinet w domu, czy mała siłownia.

Kolory i styl pokoju męskiego

Znów obalamy stereotyp w kwestii urządzania męskich wnętrz. Są bure i nijakie? To przeszłość. Właściciele prezentowanych przez nas mieszkań nie boją się stosowania mocnych kolorów. Zauważ, że z dużym wyczuciem się nimi posługują. W przypadku tych męskich wnętrz nie ma żadnej przesady w użyciu mocnego koloru - to w męskim wnętrzu jedynie mocniejsze akordy. A nawet, gdy właściciele ich lubią spokojne barwy, zestawiają je w modny sposób, np. szarości z bielą i czernią lub brązy i beże z szarościami. Jaki styl im się podoba? W męskich wnętrzach pojawia się często cegła na ścianie, industrialne oświetlenie, czy dodatki nawiązujące do stylu loftu. Po prostu chodzi o to, by w męskich wnętrzu było prosto, oszczędnie, komfortowo i, koniecznie, niesztampowo.