Małe mieszkanie (30 m2) dobrze zaaranżowane

2013-08-02 15:47 Karolina Klepacka
aranżacja kawalerki
Autor: Konrad Kalbarczyk

Kawalerka o pow. 30 m2 świetnie urządzona! "M jak mieszkanie" prezentuje małe mieszkanie Łukasza - kawalerka. Zobacz jak z ciemnego, nieustawnego mieszkania zmieniła się w przestronne studio z antresolą. Oto, jak ciekawie można urządzić 30 m2.

Kawalerka o powierzchni 30 m2 może być świetnie urządzona. Małe mieszkanie Łukasz kupił wraz z maleńkim strychem. Całość nie wyglądała zbyt zachęcająco – kawalerka miała małe okna, niski sufit oraz fatalny stan techniczny. Ta matamorfoza kawalerki nas zachwyciła. To świetna podpowiedź dla tych, którzy zastanawiają się jak urządzić małe mieszkanie.

Małe mieszkanie z antresolą - więcej przestrzeni we wnętrzu

Łukasz dostrzegł jednak potencjał w kawalerce. Zlikwidował betonowy strop i zbędne ściany, przeprojektował powierzchnie w małym mieszkaniu. Dzięki temu małe mieszkanie nabrało oddechu, przekształciło się w oryginalne, pełne światła i przestrzeni studio. W centralnej części kawalerki o pow. 30 m2 urządził strefę dzienną połączoną z kuchnią (przysłoniętą ażurowym regałem). Obok kuchni wybudował niedużą łazienkę, a powyżej podest pełniący funkcję antresoli-sypialni.

 

 

Kamienicę, w której znajduje się mieszkanie, wybudowano w latach 60. Łukasz postanowił nawiązać do przeszłości w aranżacji wnętrza kawalerki. Salon umeblował pochodzącymi z lat 60., odnowionymi fotelami, stolikiem i skórzaną kanapą. Do kuchni wybrał płytki metro (ze ściętymi krawędziami), posadzkę w szachownicę oraz lodówkę o obłym kształcie.

 

 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Maj w M jak Mieszkanie wabi kolorami i zachęca do zmian w domu. Prezentuje piękne przedmioty i aranżacje w pastelowych odcieniach różu, błękitu, żółtego i zieleni.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - Maj 2021