MM 11/15 - Kaja Grochowalska: Konkurs na Najpiękniej zaaranżowany balkon 2015

2016-01-29 13:33

Nasz konkurs wygrała Kaja Grochowalska, która dzięki swojej pomysłowości wąski i nieustawny balkon uczyniła pięknym i przytulnym.

Kaja
Autor: Mariusz Purta Sesja zdjęciowa to superprzygoda, dzięki której poznałam cudownych ludzi – komentuje Kaja.

Dwa lata temu zachwycił nas balkon DIY Agnieszki Tańskiej z Olsztyna, rok temu padłyśmy na kolana przed kwiatowymi kompozycjami Marioli Kempy z Mysłowic, w tym roku zwyciężyły kierunek eko i pomysłowość Kai, która swój wąski i nieustawny balkon urządziła przytulnie, w naturalnych i delikatnych barwach. Sprzęty wykonali razem z mężem, domek dla królika, który tu mieszka, Kaja zrobiła sama. – Na konkurs trafiłam w lipcowym Moim Mieszkaniu. Akurat wykańczałam balkon, szyłam firanki, sadziłam kwiaty i uznałam, że czemu nie, przynajmniej będę mieć motywację do zrobienia fajnych zdjęć. Telefon od redaktor naczelnej z informacją, że wygrałam, zaskoczył mnie. Usłyszałam wiele słów uznania, zarówno podczas tej rozmowy, jak i w czasie sesji zdjęciowej. To chyba dla mnie największa nagroda, zmotywowała mnie do poważniejszego myślenia o otworzeniu firmy i założenia bloga (Piafka.blogspot.com), co dla mnie jest sporą zmianą, bo próbuję to zrobić już od paru lat – opowiada posiadaczka „Najpiękniej zaaranżowanego  balkonu 2015” w konkursie Mojego Mieszkania.

- Nasze mieszkanie jest urządzone funkcjonalnie i raczej minimalistycznie. Brakowało mi w nim takiego mojego kobiecego miejsca – mówi laureatka. – Na szczęście zostało jedno pomieszczenie: balkon. Już rok temu zaczęłam przeglądać inspiracje i najbardziej podobało mi się zaaranżowanie przestrzeni z użyciem drewna. Kaja wraz z mężem wykorzystali  do aranżacji drzwi do szafy i półeczki z Ikeowskiej wyprzedaży (osłoniły ścianę i parapety), szafkę z jej domu  rodzinnego, a do dekoracji przedmioty zrobione lub odnowione przez Kaję. Szczególne miejsce zajmują grafiki – prezent ślubny od przyjaciółki, projektantki Ewy Głowni.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE