Kolorowe gry. Niebieski w mieszkaniu

2009-02-19 1:00
Zdjęcie do bloczka '1 zdjecie' - art 4915
Autor: Materiały prasowe firmy

Niebieski to intensywny kolor i zaszufladokowany jako zimny. Jak dobrze łączyć mocne barwy w mieszkaniu, podpowiada stylistka Kasia Sawicka.

Jestem zwolenniczką przełamywania stereotypów i oczywistych rozwiązań we wnętrzach. Niebieski, zaszufladkowany jako kolor zimny, wykorzystywany najczęściej w sypialniach, bardzo chętnie zobaczyłabym właśnie w salonie.

Kolor niebieski w mieszkaniu

Niebieski ma wiele odcieni o różnej intensywności barwy i ciepła. Stanowi doskonałe tło dla odmiennych materiałów i innych kolorów. Łącząc go z bielą, metalicznym połyskiem stalowych ozdobnych elementów i lustrzanych powierzchni, uzyskamy chłodny, pałacowy charakter. Dodając naturalne odcienie beżu i surowego drewna, wykreujemy nostalgiczny skandynawski klimat. Natomiast w połączeniu z prostymi (np. modułowymi) formami mebli w intensywnych oranżach, cytrusowych zieleniach czy turkusach nabierze dynamicznego, nowoczesnego charakteru.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

W lutym czerpiemy energię z wyrazistości (kolorów i stylów), doceniamy także przytulność w domu. W rubryce MOODBOARD sprawdzamy śmiałe połączenie fioletu z niebieskim.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie – Luty 2022