Design w dekoracji wnętrz: minimalistyczny wystrój wnętrz czy przestrzeń z pazurem?

2014-06-02 13:41

Dekoracje wnętrz to nieodzowny element aranżacji. Urządzając wnętrze mieszkalne, staramy się wyznaczyć jego styl poprzez wzbogacenie aranżacji wyjątkowymi dodatkami wystroju wnętrz. Odpowiednia dekoracja wnętrz, jednej przestrzeni nada niepowtarzalnego szyku, a do innej – wprowadzi odrobinę szaleństwa. Zobacz jak prezentuje się nowoczesny design w wystroju wnętrz!

Spis treści

  1. Designerski akcent w minimalistycznym wystroju wnętrz
  2. Wnętrze z pazurem, czyli odważna aranżacja z nutką subtelności

Aranżacja wnętrz w stylu retro, nowoczesna czy z elementami vintage? Aranżując dowolne wnętrze, zwykle mamy gotowy pomysł na urządzenie przestrzeni. Decydujemy się na konkretną stylistykę, którą staramy się powielać w kolejnych częściach mieszkania. Niezależnie od stylu aranżacji, bardzo ważną rolę ogrywają tutaj dodatki dekoracyjne. Nowoczesny design w wystroju wnętrz potrafi odmienić każdą przestrzeń!

Designerski akcent w minimalistycznym wystroju wnętrz

Odważny design w dekoracji wnętrz, wbrew pozorom, nie jest zarezerwowany tylko i wyłącznie dla odważnych i nowoczesnych aranżacji. Jeśli gustujemy w subtelnych i stonowanych wnętrzach pamiętajmy, że odpowiednio dobrane elementy dekoracji pozwolą nam wprowadzić do przestrzeni mieszkalnej niepowtarzalnego szyku i elegancji. Jeśli jednak z  czasem mamy ochotę odmienić nieco swoje mieszkanie, nie bójmy się eksperymentować i zdecydujmy się na nieco bardziej szalony akcent, który nada wnętrzu oryginalności. Stonowaną i spokojną stylistykę wnętrza możemy przełamać za pomocą dodania akcentu „z pazurem”, a do nieco bardziej szalonej przestrzeni wprowadzimy odrobinę subtelności uzupełniając ją wysublimowanymi dodatkami do wnętrz.

Wnętrze z pazurem, czyli odważna aranżacja z nutką subtelności

Nowoczesne meble, unikatowe dodatki do domu i elementy aranżacji utrzymane w stylu retro, vintage czy w klimacie nowoczesnym mogą być punktem wyjściowym do zaaranżowania wyjątkowej przestrzeni mieszkalnej. Aranżacja wnętrza powinna odzwierciedlać charakter i osobowość lokatora. Zatem, Ci odważniejsi z pewnością sięgną po nieco bardziej szalone i szokujące dodatki do wnętrz, nadając aranżacyjnym dziwadłom iście designerski wymiar. Chcąc jednak wprowadzić nieco kontrastu do szalonej przestrzeni, zestawmy odważną aranżację z nieco bardziej wysublimowanym designem. Efekt gwaratnowany! Tak zróżnicowane wnętrze będzie szokowało i zaskakiwało!