DEKORATORNIA: pomysły na SALON z KUCHNIĄ. Zdjęcia z programu

2013-09-25 12:29

Dekoratornia często przeprowadza metamorfozę salonu z kuchnią. Efektem tych zmian najczęściej jest nowoczesny styl wnętrza i ciekawa kolorystycznie aranżacja. Zobacz zdjęcia z programu DEKORATORNIA.

W programie Dekoratornia częstym zmianom podlega salon z kuchnią. Połączone wnętrza zazwyczaj są ciemne i niezbyt ciekawie urządzone, dopiero ekipa Dekoratorni nadaje im ciekawy wyraz.

Dekoratornia: salon z kuchnią nowocześnie

Metamorfoza Dekoratorni zwykle kończy się uzyskaniem nowoczesnej aranżacji wnętrza, kolorowej i ciekawej. Kuchnie, które są otwarte na salon zyskują jasną oprawę, która powiększa małe wnętrza i aneksy kuchenne. Styl zastosowany w salonie jest zbliżony do tego w kuchni. Jego podstawą często jest minimalizm i prostota.

W programie Dekoratornia możemy się przekonać, że w nowoczesnych wnętrzach najlepiej czują się chłodne beże, biele i szarości. Salon z kuchnią, w którym zastosowano biały kolor, wydaje się optycznie większy, a czysta barwa ładnie odbija światło. W dodatkach możemy odnaleźć kolor czarny i brązowy, ale jest także miejsce dla intensywnych barw, które dodają dynamicznego charakteru.

Dekoratornia: prostota i lekkość

Meble w metamorfozach z programu Dekoratornia są proste i lekkie, jednobarwne, bez wzorów opartych na kształtach geometrycznych. Nieliczne dodatki nadają smaku i nie przytłaczają salonu z kuchnią. Salony urządzone w stylu nowoczesnym wydają się być przestronniejsze niż w rzeczywistości. A wszystko to za sprawą otwartego planu mieszkania według którego poszczególne pomieszczenia pozbawione są ścian, dzięki czemu pokój kiedyś sąsiadujący z kuchnią staje się nagle przestronnym pokojem dziennym z aneksem kuchennym.

Chcesz odmienić swoje mieszkanie? Zgłoś się do programu DEKORATORNIA