Dekoratornia: białe wnętrza w chmurach!

2014-02-27 13:03 Agnieszka Zawadzka

W kolejnej odsłonie Dekoratornia aranżuje wnętrza apartamentu w bieli, w przytulnej i szykownej propozycji. Obejrzyj wnętrza z programu: efekt zachwyca – umiejętna gra fakturami sprawiła, że jest lekko i bardzo glamour. Biel z kretesem wyzbyta została szpitalnych konotacji.

Projektanci z programu Dekoratornia wykazali się niezwykle umiejętnym doborem faktur i form, które ociepliły wizerunek chłodnej w odbiorze bieli. Dzięki temu powstała aranżacja wnętrz, które są eleganckie i ciepłe, mimo że dominuje w nich kolor biały. Nam podoba się klika stylowych elementów widocznych we wnętrzach zaprojetowanych przez Dekoratornię. Przykładowo zastosowanie w sypialni na płaszczyźnie całej ściany kryształowo opracowanych paneli gipsowych, a także białej, „misiowej” narzuty na łóżko dały wrażenie „szybowania w chmurach”. Delikatne, ciepłe dominanty futrzanych dodatków w brązach dopełniły wrażenia przytulności w aranżacji wnętrz w kolorze białym - obejrzyjcie zdjęcia - Dekoratornia galeria.

Dekoratornia wnętrza z programu: mistrzostwo faktur i form

Również aranżacja projektantów Dekoratorni dwóch łazienek charakteryzuje się ciekawym doborem faktur, zróżnicowaniem płytek i mozaiki. Pierwszą, bardziej kobiecą łazienkę, zaaranżowano przez kontrast mozaikowych fragmentów zabudowy wanny i fragmentu ściany, z dużymi formami płytek podłogowych. Pozostałe ściany pomalowano na różne odcienie bieli, uzyskując efekt przenikania się płaszczyzn i gry przestrzenią. Druga łazienka z programu Dekoratornia utrzymana została w bardziej surowym klimacie, w chłodnym, betonowym wykończeniu.

Dekoratornia galeria: personalizacja i dominanta kolorystyczna

Projektanci z programu Dekoratornia zapewnili przestrzenność wnętrzu również poprzez białą, otwartą na salon kuchnię, wydzieloną za pomocą wyspy. Dla kontrastu w części jadalnej wkomponowano czarny, drewniany stół na tle fototapety z motywem samolotu – pasji właścicieli lokum. Zapraszamy do przyjrzenia się poszczególnym etapom tworzenia tej podniebnej aranżacji wnętrz w bieli. Emisja tego odcinka Dekoratorni w niedzielę o godz. 13 w TV4.

 

 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Z czerwcowym „M jak Mieszkanie” w sezon letni wkraczamy pełni optymizmu – z fantazją, lekkością i w kolorze! Pomogą w tym rozwiązania, meble i dodatki, które poprawią nasz komfort wypoczynku i pozwolą poczuć się jak na wakacjach.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - Czerwiec 2021