Dekoratornia: 6 pomysłów na salon z kuchnią dobrze urządzony

2014-02-19 17:23

W programie Dekoratornia najczęściej spotkamy otwarty salon z kuchnią. Dzięki temu wnętrza wydają się bardziej przestronne. Zobacz pomysły Dekoratorni w galerii.

Salon z kuchnią w Dekoratorni bardzo często jest nowoczesny. Dominują w nim proste formy mebli, oryginalne dodatki – na przykład beton lub szkło na ścianie. Zdarzają się także salony z kuchnią w loftach, gdzie aranżację warunkują imponująca przestrzeń, industrialny klimat i niebanalne dodatki.

Dekoratornia: salon z kuchnią w lofcie

W Dekoratorni często znajdziemy w nich ceglane ściany, betonowe wylewki czy proste desko podłogowe. Duża przestrzeń, nie oddzielona ścianami, sprawia wrażenie otwartej przestrzeni. Aby zachować fabryczny klimat architekci Dekoratorni wprowadzają do wnętrz fabryczne detale, stare oprawy lamp, czy metalowe belki.

Również klasyczny salon z kuchnią w Dekoratorni jest spójnie urządzony. Otwarta kuchnia niejako wymusza, aby aranżacja salonu była zbliżona – lub na odwrót.

Zobacz galerię projektów Dekoratorni, a jeśli chcesz odmienić swoje mieszkanie, zgłoś się do programu!

NOWY NUMER

W kwietniowym numerze M jak Mieszkanie szykujemy się do Wielkanocy. Porządki? Gotowanie? Nie tym razem. Tegoroczne święta witamy pięknie udekorowanym domem.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - Kwiecień 2021