Dekoratornia: 6 pomysłów na salon z kuchnią dobrze urządzony

2014-02-19 17:23

W programie Dekoratornia najczęściej spotkamy otwarty salon z kuchnią. Dzięki temu wnętrza wydają się bardziej przestronne. Zobacz pomysły Dekoratorni w galerii.

Salon z kuchnią w Dekoratorni bardzo często jest nowoczesny. Dominują w nim proste formy mebli, oryginalne dodatki – na przykład beton lub szkło na ścianie. Zdarzają się także salony z kuchnią w loftach, gdzie aranżację warunkują imponująca przestrzeń, industrialny klimat i niebanalne dodatki.

Dekoratornia: salon z kuchnią w lofcie

W Dekoratorni często znajdziemy w nich ceglane ściany, betonowe wylewki czy proste desko podłogowe. Duża przestrzeń, nie oddzielona ścianami, sprawia wrażenie otwartej przestrzeni. Aby zachować fabryczny klimat architekci Dekoratorni wprowadzają do wnętrz fabryczne detale, stare oprawy lamp, czy metalowe belki.

Również klasyczny salon z kuchnią w Dekoratorni jest spójnie urządzony. Otwarta kuchnia niejako wymusza, aby aranżacja salonu była zbliżona – lub na odwrót.

Zobacz galerię projektów Dekoratorni, a jeśli chcesz odmienić swoje mieszkanie, zgłoś się do programu!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

W październikowym numerze „M jak Mieszkanie” zapraszamy do domu ciepłe, zgaszone odcienie i nastrojowe światło. Przedstawiamy inspirujące przykłady lamp w stylach boho, industrialnym i nowoczesnym. Znajdziesz tu swoje ulubione!

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie – Październik 2021