Kolor roku 2017 w projekcie apartamentu. Zobacz wnętrze z soczystą zielenią Greenery

2017-01-29 21:01 Opracowanie: Redakcja
Greenery apartament Londyn
Autor: archiwum

Co popularny serwis wynajmujący apartamenty dla turystów ma wspólnego z Greenery – kolorem 2017 roku wybranym przez Instytut Pantone? Mieszkanie w Londynie! 

W Londynie (w dzielnicy Clerkenwell) urządzono dom zainspirowany najnowszym trendem kolorystycznym Greenery. Airbnb – portal pośredniczący w wynajmie mieszkań na całym świecie postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom miłośników designu i we współpracy z Instytutem Pantone urządził apartament, który urzeka od razu po przekroczeniu jego progu. 

Mieszkanie pełne natury i trendów

Fototapeta z motywami roślinnymi, sztuczne drzewa, trawa zamiast podłogi, jadalnia w szklarni i żywe rośliny sprawiają, że można poczuć się jak na łonie natury. Miejsce ma dwie sypialnie, trzy łóżka, kuchnię, salon i łazienkę. Pomysłodawcy zadbali o drobne przekąski (granola, miody). Mało tego, rośliny rosnące we wnętrzu można wykorzystywać do przyrządzania posiłków. Od wynajmujących wymaga się przede wszystkim pozytywnego nastawienia. Cena za ten eko luksus w najpopularniejszym kolorze 2017 roku to 200 funtów za dobę. Przestrzeń sprawdzi się dla czterosobowej rodziny (2 sypialnie, 3 łóżka). Więcej info: tu.

Kolor roku 2017 - Greenery w twoim domu

Greenery – kolor 2017 roku  - zieleń inspirowana przestrzenią, naturą, budzącą się do życia przyrodą oraz wolnością. Nawiązuje do soczystych liści roślin, zarówno tych na zewnątrz, jak i tych, które mamy w mieszkaniach. Doskonale sprawdzi się jako wyraźny, ożywiający przestrzeń dodatek dekoracyjny w aranżacji wnętrz, nie tylko w prywatnych mieszkaniach, ale też w biurach i gabinetach, w których musimy się skoncentrować i wykazać kreatywnością. Jako kolor ścian Greenery może okazać się zobowiązujący, a nawet za bardzo dominujący. 

Przeczytaj więcej: kolor roku 2017: soczysta zieleń. Czy pasuje do wnętrz?

Greenery apartament Londyn
Autor: archiwum
Greenery apartament Londyn
Autor: archiwum
Greenery apartament Londyn
Autor: archiwum

Galerie zdjęć: inspiracje na kolory ścian

Zobacz propozycje kolorystyczne na 2017 rok.