Biała ARANŻACJA WNĘTRZ: 10 pomysłów na białe wnętrza

2013-09-25 16:12

Aranżacja wnętrz w bieli może kojarzyć się z kliniczną czystością. Nie chcemy jednak, żeby dom wyglądał jak laboratorium, więc ocieplamy je drewnem, dyskretnym wzorem lub szczyptą koloru. W białej aranżacji wnętrz liczy się pomysłowość i konsekwencja.

Biały to najbardziej neutralny z kolorów. W aranżacji wnętrz dobrze komponuje się ze wszystkimi barwami, z każdym gatunkiem drewna i pasuje prawie do każdego stylu.

Czysta aranżacja wnętrz w bieli

Jeśli lubisz często zmieniać wystrój i aranżację wnętrz, biel jest dla ciebie. Białe wnętrza sprawdzają się w nowoczesnych aranżacjach. Ale tym klasycznym mogą przydać wyrazu w stylu retro lub romantycznym. Wszystko zależy od mebli i dodatków, jakie zdecydujemy się zastosować w białych wnętrzach. A podczas aranżacji wnętrz w bieli bardzo ważna jest konsekwencja.

Aranżacja wnętrz: decydują dodatki

Elementy wyposażenia do białych wnętrz wybierajmy konsekwentnie, tak aby idea wnętrza była czytelna. To sprawi, że w aranżacji wnętrz będzie pasowała harmonia. Jeśli w białej aranżacji wnętrz połączymy białe ściany i proste meble ze szklanymi lub betonowymi elementami (jedna ściana, podłoga) uzyskamy klimat industrialny. W nowoczesnych białych wnętrzach króluje szkło, proste formy oraz aluminiowy połysk dodatków i designerskich elementów wyposażenia. Jeszcze inaczej zaprezentują się białe wnętrza w stylu shabby shic albo romantycznym – białe ściany i odnowione, pobielone meble sąsiadują w nich często z drewnianą podłogą, które ociepla białą aranżację.

Zobacz pomysły w galerii!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

W październikowym numerze „M jak Mieszkanie” zapraszamy do domu ciepłe, zgaszone odcienie i nastrojowe światło. Przedstawiamy inspirujące przykłady lamp w stylach boho, industrialnym i nowoczesnym. Znajdziesz tu swoje ulubione!

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie – Październik 2021