Aranżacja wnętrz: postaw na designerskie sofy!

2013-04-02 16:27 materiały prasowe

Nowoczesna sofa powinna mieć ciekawy design, wysoką jakość wykonania, możliwość łączenia ze sobą modułów wedle potrzeb i możliwości aranżacji wnętrza. Takie propozycje oferuje chorwacka marka Kvadra, która w swoim portfolio produktów ma pomysłowe sofy i fotele o oryginalnych kształtach.

Kvadra to chorwacka marka, która na rynku istnieje od 2010 roku. Mimo krótkiej historii, oferta firmy znalazła już swoich wielbicieli na świecie, a produkty zdążyły podbić serca znawców designu. Firma stała się posiadaczem prestiżowej nagrody Reddot Design Avard 2012 za jeden ze swoich produktów – sofę Revolve.

Aranżacja wnętrz: sofa to podstawa

Firma Kvadra specjalizuje się w produkcji sof modułowych, których składowe można wybrać samemu i dostosować do swoich potrzeb. Do wyboru są np. różne szerokości siedziska (83 cm i 103 cm) oraz różnorodne materiały i skóry (np. anilina) z najwyższej półki. Ponadto Kvadra oferuje wygodne, mniejsze, rozkładane sofy, fotele i pufy dopasowane do kolekcji sof. Produkty są dopracowane w szczegółach. Wszystkie mechanizmy kanap są tak skonstruowane, że ich rozkładanie i składanie jest dla użytkownika przyjemnością.
 
Wyłącznym dystrybutorem marki Kvadra na Polskę jest Le Pukka.

Zobacz zdjęcia nowoczesnej aranżacji wnętrz w naszej galerii!