Aranżacja wnętrz: nowe trendy na jesień i zimę. Modny wystrój wnętrz!

2014-09-30 16:45 Milena Tuzimek

Trendy na jesień i zimę to przede wszystkim powrót stylu glamour, inspiracje kulturą orientalną i styl industrialny. Prezentujemy 25 INSPIRACJI na aranżacje wnętrz zgodną z trendami. Zobaczcie koniecznie!

W aranżacji wnętrz podobnie jak w wielu innych dziedzinach obowiązują pewne trendy. Zmieniają się one co sezon, a niektóre z nich stają się tak popularne, że dominują w branży wnętrzarskiej nawet kilka lat. Do najważniejszych trendów ostatnich czasów możemy bez wątpienia zaliczyć minimalizm, styl loftowy, prowansalski i glamour. Oczywiście do stałych trendów należy też klasyka, która dzięki swojemu ponadczasowemu charakterowi nigdy się nie znudzi.

Jakie trendy we wnętrzach będą modne jesienią i zimą?

Wśród nowych trendów na pierwszy plan wysuwa się styl glamour. Nie każdy może pozwolić sobie na pałacowe wnętrza pełne przepychu, ale na aranżację w stylu glamour możemy zdecydować się również w małych  pomieszczeniach. Wystarczy, że w pomieszczeniu pojawią się lustra, lakierowane meble, złote lub srebrne dodatki,  stylowe oświetlenie i mamy gotowy salon czy pokój dzienny w stylu glamour. Kolejnym ważnym trendem jest styl orientalny. Inspiracje krajem kwitnącej wiśni pojawią się gównie w aranżacji sypialni, kuchni i jadalni. Wśród aktualnych trendów dominuje też styl industrialny i dworski. Ten ostatni inspirowany jest XIX-wieczną wsią angielską.

Pomysł na aranżacje: modne dodatki na jesień i zimę!

Jesień i zima to doskonały czas na małe zmiany w naszym mieszkaniu. Jeśli nie planujecie dużego remontu możecie odmienić swoje wnętrze za pomocą dodatków. To właśnie wykończenie wnętrz jest tak ważne - zamyka ono całą aranżację, dopełnia przestrzeń i pełni funkcję dekoracyjną. W roli dodatków doskonale sprawdzają się ozdobne poduszki, lampiony, ramki na zdjęcia i ciepłe pledy, które obowiązkowo w tych porach roku muszą znaleźć się na sofie. Zainspirujcie się naszą galerią. Znajdziecie w niej 25 INSPIRACJI na modne aranżacje wnętrz!

NOWY NUMER

Maj w M jak Mieszkanie wabi kolorami i zachęca do zmian w domu. Prezentuje piękne przedmioty i aranżacje w pastelowych odcieniach różu, błękitu, żółtego i zieleni.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - Maj 2021