Aranżacja gabinetu: nowoczesne wnętrze ze ścianami z dębowym fornirem

2015-06-18 18:18

Aranżacja gabinetu dla mężczyzny jest nowoczesna i przytulna. Nowoczesny styl miejscu do pracy w domu nadają białe meble i efektowne oświetlenie. Natomiast dębowa podłoga wraz z dwoma ścianami pokrytymi dębowym fornirem wprawdza do wnętrza ciepło i spokój. Projekt wnętrza: Katrzyna Ratyńska.

Aranżacja gabinetu w mieszkaniu dla mężczyzny jest wygodna i nowoczesna. Biała zabudowa meblowa (pojemna szafa, półki) wraz z biurkiem została wykonana na zamówienie. Przytulności w aranżacji gabinetu dodaje drewno (dąb) obecne na ścianie i podłodze. Jasne drewno (olejowane dębowe deski) i fornir dębowy stanowi przeciwwagę dla białych mebli i białej ściany. Autorką projektu wnętrza jest architektka Katarzyna Ratyńska, www.pepepracownia.com.pl.

Aranżacja gabinetu: oświetlenie i dodatki

W aranżacji gabinetu w mieszkaniu wzrok przyciąga kolorowe oświetlenie. Pamiętacie komiksowe filmiki o życiu... linii? To właśnie „La Linea” była inspiracją do stworzenia podłogowej lampy Nick-Knack. W aranżacji gabinetu spotkacie ją w wersji niebieskiej. Do wtóru w miejscu do pracy nad biurkiem jarzy się światłem czerwona listwa. Kolorowe lampy i kilka barwnych dodatków w aranżacji gabinetu świetnie współgrają z obrazem Andrzeja Franaszka – artysty rzeźbiarza, który zajmował się dizajnem i architekturą, a dziś maluje pulsujące energią obrazy. Idealne do wystroju „młodego” wnętrza.

Umeblowanie gabinetu w mieszkaniu: biurko i szafa - na zamówienie; lampa podłogowa - Philips; krzesło - lepukka.pl; zasłony - velvet-studio.pl; wiatrak - scandinavianliving.pl; flakon z tulipanami, filiżanka - frasco.pl